Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az elso szemet lehetek terhes? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Symicia fogamzasgatlot szedek mar kb fel eve. Kedden kellett volna bevennem az elso szemet a levelbol de elfelejtettem igy ma szerdan vettem be sajnos 12 ora utan. Es a megszokott idoben a szerdait is. A 7 gyogyszer mentes napon nem de kedden a 8.napon egyutt voltam a baratommal amikor nem vettem be a gyogyszert

Nagy az eselye annak hogy terhes legyek?


2019. jan. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én a helyedben kihagynam ezt a hónapot és orvoshoz mennek. Ha terhes vagy nagyon nem egészséges gyógyszert szedni.
2019. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teherbe eséshez akkor is van esély ha szeded a gyógyszert rendesen. De h a kérdésedre is válaszoljak igen lehetsz terhes. Menj el nődokihoz vagy csináltass egy tesztet.
2019. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a teszt ilyenkor meg nem mutatja ki nem? Tegnap tortent az eset
2019. jan. 2. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan tesztek is ma már ami 24 óra után is kimutatja ha terhes vagy. De ha biztosat akarsz menj el dokihoz szerintem
2019. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Léteznek olyan tesztek is ma már ami 24 óra után is kimutatja ha terhes vagy."

Ezt gondold át még egyszer! A beágyazódás 5-7 nap. A legkorábban aktus után 14 nappal lehet tesztelni.

2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!