Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kívánom a szexet, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, miért?

Figyelt kérdés
Novynette fogamzásgátlót szedek már vagy fél éve.. a hàtam közepére nem kívánom a szexet. 18 éves vagyok én úgy gondolom hogy ehhez még fiatal vagyok hogy ne kívánjam. Gondolom ez a fogamzásgátló miatt van , mert mikor beszedem az 1 havit es varom hogy megjojjon es kezd kiürülni belőlem akkor kívánom. Én azt nem értem hogy a fogamzasgatlonak az a feladata hogy megakadalyozza a teherbeesest ergo agyba-fodbe szexelni kene.. meg se megy.. Még annyi mellékhatást tapasztaltam hogy depresszios , rossz hangulatom van. Nincs türelmem és nagyon érzèkeny lettem. Meglátok egy kobor kutyat es elsirom magam. Mit csinaljak? Valtsak gyogyszert? Gumit nem szeretjuk . Esetleg valami más fogamzasgatlast tudnatok ajánlani?

2019. jan. 6. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem kívánom a szexet, miért?"


Itt a válasz:

"Novynette fogamzásgátlót szedek már vagy fél éve..."


Teljesen és visszafordíthatatlanul ki fog száradni a cuncid! Én ezért ellenzem a fogamzásgátlót


29F

2019. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Kedves #1. Kb 7 éve szedek fogamzásgátlót. A puncim köszöni, nedves mindig amennyire kell.

Kérdező : igen, sajnos ez megtörténhet. Beszélj az orvosoddal, és kipróbálhatsz másikat, ami megfelelő.

2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el a nőgyógyászhoz, és mondd el, hogy másikat írjon fel, mert ettől nem vagy önmagad

A fogamzásgátló tabletták hormonokat tartalmaznak. A hormonok irányítják az ember működését, hangulatát.

Ha a Novynette-ben lévő összetevők nem klappolnak a testeddel, akkor tovább kell próbálgatni, amíg csak nem válik belőled egy igazi hamisítatlan nimfo cica

2019. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp válts gyógyszert mert a hangulat ingadozás arra utal, hogy hormonálisan megzavar!!!

Sajnos attól még a libidód nem fog vissza állni, mert ezek mind nagyon lecsökkentik :( (tapasztalat)

2019. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Nalam is ez volt a tablettatol majd amikor nem szedtem tovabb, ismet megjott a kedvem hozza. Most elkezdem ujra. Remelem ez nem lesz ram ilyen hatassal. Szerintem probalj meg valtani. En ketfelet is probaltam regen, az elsonel mas dolgok nem klappoltak de ilyen bajom nem volt vele.
2019. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!