Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » December 26-án voltunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 26-án voltunk együtt a barátnőmmel, az előjáték közben véletlenül becsúszott a péniszem olyan nedves volt a barátnőm. De gyorsan ki is vettem ahogy észleltem. És fel is vettem az odakészített óvszert. Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet előváladékos volt a péniszem. De rá 2-3 nappal meg is jött a menstruációja. Viszont most hányingerre és szédulésre panaszkodik, viszont a hasa is ment, de most elvileg ilyen vírus is van jelen. Szerintetek lehet terhes?
2019. jan. 7. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megjött a mensije utána akkor nem. De azért ha aggódtok, 2-3 hét múlva csináljatok egy tesztet
2019. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2019. jan. 7. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes. Ilyen gyorsan alapból nem jelentkeznek a terhesség jelei. Hiszen még két hét sem telt el. (Még tesztet sem tud csinálni.)
2019. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is nyugtattam, dehát ilyedős nyilván, mint ilyenkor mindenki. :)
2019. jan. 7. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha volt mensi, a terhesség kizárt.

A legtöbb lány nem ilyedős, bár van több ijedős.

2019. jan. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énis ijedős vagyok egyébként, de nyugodjatok meg szinte biztos, hogy a barátnőd nem lett terhes :) de igen , ahogy az előttem szólók is mondják, ha nagyon megtud a barátnőd megnyugodni, akkor csináljon majd egy tesztet .
2019. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 8. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csinalsz valamit , csinald vegig , aztan gondolkodj,, igy nem hiszem ,hogy elveztetek volna a szexet, legalabb az lett volna ,, igy meg semmi
2019. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!