Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ovszereknél melyik színnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ovszereknél melyik színnel milyen méret jár?

Figyelt kérdés
Pl.piros 13 cm,kék 19 cm.Nem tudom így vane csak példáztam.

2019. jan. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van. Ha meretezett óvszert akarsz, akkor a my size márkát javaslom. De nem tudom, kinek 13 cm átmérőjű a szerszáma. A my size oldalán találsz segítséget is a méréshez.
2019. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem nem így van. Vannak méretezett óvszerek, azoknál tudsz méretet választani.
2019. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 8. 00:23
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ennek mi köze a családfához? :D


Feketét ne vegyél, vékonyít.

2019. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem.Nekem max 3-4 cm a szélesség.Hanem a hosszuságra hogy van?Milyen szín milyen méret hosszba?
2019. jan. 9. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
5.: a méretetm sosem hosszban mérik az óvszerek, hanem vastagságban. Legtöbbször színezetlenek, az ízesítettek között láttam már színeset.
2019. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoval a hosszúság nem számít,mert addig huzzuk le az ovszert ameddig ér és ott is marad ,nem csúszik fel,ha megfelelő vastagságot valasztok?
2019. jan. 10. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!