Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki közületek naptármódszert?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy nem biztonságos stb., mert tudom. De aki ismeri a testét az biztos lehet a dolgában.

2019. jan. 13. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Bár ffi vagyok és már nem is annyira fiatal, azért válaszolok. Mi azt használjuk és eddig bejött. Biztos, hogy a szerencsénk is köszönhető.
2019. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sosem bíztam benne főleg hogy össze vissza jön meg
2019. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. még mindig megbízhatatlannak tartom, hiába ismerem a testem. írom persze a ciklusomat, rendszeresen vezetem naptárba, de nem veszem alapul. (nekem eleve nagyon rendszertelen az életvitelem miatt, szóval ha akarnék se tudnék erre alapozni)
2019. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer mellé kiegészítésképp.
2019. jan. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Williamspear ***** válasza:
79%

Én csillagászati naptárt használok.

Sohasem lett belőle baj.

Még mindig ugyanott vannak a csillagok!

😃

2019. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A nagybátyámék egy életet leéltek naptármódszerrel. Tudtommal soha nem történt baleset, mindkét gyerek be volt tervezve. Ez persze nem azt jelenti, hogy ajánlom ezt a módszert, csak érdekességképpen említem, hogy ilyen is van. (Volt.)
2019. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!