Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat, hogy szedjen fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok, o pedig 20. Nem szereti az óvszert, mert nem érzi rendesen. Gumi nélkül viszont én még nem szeretnem csinálni, mert elegge friss a kapcsolat, és nem szeretnem hogy esetleg meg is bepottyanjon egy gyerkőc. Viszont nogyogyaszhoz abszolút nem hajlandó elmenni, ebből kifolyólag fogsmzasgatlot sem fog tudni szedni. Mondtam neki hogy kössünk alkut, én leteszem a cigit, o pedig cserébe irat fogamzasgatlot. Nem ment bele. Hogyan vegyem rá, hogy mégis? Tudtok valami alternatív fogamzasgatlo módszert? (Új.: Bocsanat, telefonról irok)

2019. jan. 29. 18:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Vannak alternatív fogamzásgátló módszerek, de az óvszer és a fogamzásgátló tabletta a leghatékonyabb. Hozzátéve hogy az óvszer hatékonyabb, mert fogamzásgátló tabletta mellett sem lehetetlen teherbe esni. Emellett nagyon káros a hormonháztartásra. Ne akard ilyenbe belevinni. Ha majd gyereket akartok és leteszi a tablettát egy harc lesz mire teherbe fog tudni esni. Maradjatok az óvszernél.
2019. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Elég erőteljesen állítja MOST hogy o soha sem szeretne gyereket, mert a kistesoit is lenyegeben o neveli. Állítása szerint bízik bennem, meg miegymás. De nekem nem egy haverom járt úgy hogy becsúszott a gyerek akamennyire is figyeltek a megszakitasra. Nagyon nem szeretnek beállni a sorba, meg millio tervem van az életben, és most egy gyerekkel nem tudnek mit kezdeni, ahogy o sem.
2019. jan. 29. 18:30
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőd kifejezetten buta. Egyrészt annyi esze lehetne hogy a megszakítás nem védekezés. Bármikor becsuszhat úgy egy baba. Másrészt nőgyógyászhoz nem azért mert járni hogy gyógyszert írjon. Ott illene évente megjelenni rákszűrésen a saját érdekében. Te komolyan egy ilyen ostoba nővel akarsz együtt lenni? Az más lenne ha azt mondaná hogy a termékenysége meg a hormonok miatt nem akar gyógyszert na de az hogy ő nem megy nőgyógyászhoz..... Inkább nem mondok semmit
2019. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
14%

- hüvelykúp, esemény előtt x idővel...

- spirál - nem mindig csinálják, ha minden igaz, de ehhez is nődoki kell.

- pesszárium


alternatíva:

- kölcsönös orális kielégítés, ami tudom, hogy nem ugyan az az érzés...


legrosszabb esetben :

- esemény utáni tabletta


Egyébként pedig a kedves barátnőd már 20 éves... Ideje az időszakos szűrések, ellenőrzések elvégzésének... Lehet tényleg semmi baja, de lehet bármi lappangó is. A nőgyógyász csak egy testrészt lát, nem a "pun**t"... Neki az csak munka, nem fog ráizgulni. Nem azért nyúlkál benne, mert élvezi, hanem elváltozást keres. Hasonló okokból helyezi be azt a kis kacsacsőr szerű dolgot. Lehet hideg, ha fém, de ma már szinte mindenhol egyszer használatos műanyagot használnak, eldobhatósat... De ha hideg, a kedves, lelkiismeretesebb doki forró víz alatt felmelegíti neki.


És női ismerőseimtől tudom: Ne nő legyen a nőgyógyásza, hanem férfi, mert a férfiak valamiért figyelmesebbek. Meg mást is hallottam női nőgyógyászról, de nem tudnám pontosan idézni, téveset meg nem szeretnék mondani.

2019. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy pesszarium+ spermicid, de a pesszarium miatt is el kell menni a dokihoz. Más elég hatásos módszer pedig nincs
2019. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy. Tömd magad te hormonokkal ha annyira akarod, ne kényszerítsd már őt rá...

Vannak más védekezési módok is. Vagy elviseli a gumit, vagy használhat hüvelygyűrűt, ott van még a spirál, és a lokális fogamzásgátlók is jók megszakítással kombinálva.

2019. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Spirálhoz is kell a nőgyógyász illetve úgy tudom hogy olyat csak annak tesznek aki már szült. De mivel nem hajlandó orvoshoz menni ez lényegtelen. Nehogy már a kérdezőt követed meg mert a barátnője egy idióta
2019. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A gyerekre nem akarom rakenyszeriteni, meg a teherbe eséssel járó dolgokra! :)
2019. jan. 29. 18:48
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
A fogamzasgatlo szedesere ( mint tabletta) semmikpp se vegyed ra merg nagyon artalmas a majnak stb a hormon vegigmegy az egesz szervezeten. Viszont vannak helyik hatasu fogamzasgatlok a spiral es a gyuru. Nekem spiralom van es imadom. Egyszer kell megvenni es elmenni a nogyogyaszhoz hogy feltegye utana 3 evig semmi teendo sincs vele ( max felevente par lerces ellenorzes). Nagyon ajanlom figyelmetekbe
2019. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
9 de ha nem hajlandó a birkája nőgyógyászhoz menni akkor hiába mondod hogy az jó sajnos
2019. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!