Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után normális, hogy egyszer nagyon hamar megjön, máskor meg késik?

Figyelt kérdés

December közepén hagytam abba, amikor megvonásos vérzésem volt.

Januárban a 24. nap jött meg, szóval elég hamar, ma pedig a 29. napnál vagyok, de még mindig semmi. Ez normális?


2019. febr. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, a fogamzásgátló után elég nehezen áll vissza, mivel újra működőképes a rendszer :) Pláne, ha előtte se volt rendszeres.
2019. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rövidtávon teljesen normális, hónapok elteltével már kevésbé
2019. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pont előbb tettem fel hasonló kérdést 😂😂
2019. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legalább te normális válaszokat kapsz, engem ugyanerre a kérdésre lehurrogtak, hogy minek vittem be indokolatlanul a hormont, itt az eredménye... na mindegy. Nekem már egy hete késik, kb ugyanígy vagyok, csak kicsit elöbb tettem le. De azt olvastam nem gond, ha pár hónapig nem jön meg, akkor gond ha már fél év eltelik...
2019. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!