Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bemegyek a nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bemegyek a nőgyógyászhoz és fogamzásgátlót feliratni akkor vérvétel, ienek vannak. Ne egyek ne igyak előtte semmit ugy menjek be?

Figyelt kérdés
Hányszor kell vissza menni,és mennyit ír fel először(hány havi adagot)
2010. júl. 1. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy doboz 3 havi gyógyszert tartalmaz. De vannak egy havi kiszerelések is.
2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mikor utoljára voltam vérvételen én nem ehettem semmit elötte. inni azt nem tudom. arra már nem emlékszem. csak arra, hogy rohadt éhes voltam XD
2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Vizet lehet inni nyugodtan. Csak üdítőket, teát, kávét, tejet stb. nem.
2010. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A vérvétel nem a nőgyógyásznál van. Ha úgy látja, hogy szükséges a gyógyszer felírásához, akkor ad beutalót vérvételre. Ha oda mész, akkor nem szabad előtte inni, enni, csak ásványvizet inni. A nőgyógyász csak megvizsgál és rákszűrést végez.
2010. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Hülye vagy? Mi a fenéért okoskodsz, ha nem értesz hozzá?


Képzeld el, fogamzásgátló előtt kell vérvételt csinálni!!!!!!Akármilyen hihetetlen számodra...


Kérdező: Ahogy már írták, nem a nőgyógyásznál lesz a vérvétel. Nyugodtan egyél igyál:D Majd ad egy beutalót, amivel el kell menned vérvételre, oda már tényleg éhgyomorral kell menni.

2010. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide irok de mondjátok már meg minek a vérvétel a fogamzásgátló felirásához!?

Amugy, hogy a kérdésre is válaszoljak vérvételre tényleg éhgyomorral kell menni, de nem tudom mért kell a nőgyógyásznak!

2010. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azért, mert meg kell nézni, hogy normálisan működik-e a májad. Ugyanis minden gyógyszer károsítja a májat. És a fogamzásgátlót elég tartósan kell szedni, nem csak párszor...

Szóval igenis kell előtte. Sőt, akinek volt a családjában trombózisos, annak az is ki kell vizsgálni, hogy hajlamos-e rá.

2010. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A vérvételre beutalót fog adni, nem ő csinálja, a nőgyógy. vizsgálat előtt zabálhatsz nyugodtan :D. csak azt szokták kérni, hogy pisilj a vizsgálat előtt, ne teli hólyaggal menj. Vérvételre reggel kell menni, semmit nem szabad enni előtte, inni tiszta vizet szabad, de ilyen cukros/szénsavas löttyöket ne!


Nekem rögtön a 3 havi adagot írta fel, de van olyan doki, aki csak 1 havit ír először.


(Am jól írták előttem, vérvételen a májfunkcióidat nézik, hogy nem vagy-e cukorbeteg (a tabik bevonata glükóz/szacharóz, amik cukrok), és a trombózisra való hajlamot.)

2010. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

a fogamzásgátló tönkre teheti a vesét,májat,és bármelyik szervemet ezenkívül??Mert,ha igen akkor nem fogom szedni:S:S

16L

2010. júl. 1. 20:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne butáskodj már! Ha így lenne, nem írnák fel, sőt a fél világ belehalt volna. Én már 20 éve szedem és köszi jól vagyok. Sőt, gyermekem is van, ő is egészséges.
2010. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!