Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha netán előváladékos kézzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netán előváladékos kézzel ujazzol, akkor mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

mikor lesz már vége ezeknek a kérdéseknek??

nem, nem lehet valaki terhes ennyitől!!!!!

2010. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem olyan gyakori? Védekezés nélkül 100 nőből egy év alatt 35 esik teherbe. Nagy mázlitok van (hacsak nem tényleg meddőség), hogy eddig nem volt "gáz". De remélem ha ilyet csinálsz, akkor vállalnád a gyereked, és nem ölnéd meg.
2010. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Még szép hogy vállalnám, nem arról van szó, hogy "majd kikaparják". Csak egyszerűen az emberek nagy része túllihegi ezt a dolgot, ennyi. Nem hiszem, hogy annyira "szerencsés" lennék, hogy mostantól lottóznom kell... A statisztikád alapján pedig már ugye kb 2szer is terhesnek kéne lennie, bár én iylennel még enm találkoztam. Na mindegy, ez puszta riogatás, az emebrek rettegnek ettől, mindegy, hagyjuk:)
2010. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha ettől teherbe lehetne esni, akkor kb mindenki terhes lenne már az első ujjazás után. Ne mondja nekem senki hogy úgy szokott szeretkezni hogy mikor már az ujjazásra kerül a sor, mindenki felugrik és elmegy kezet mosni. Nevetséges!
2010. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem véletlenül mondják, hogy nem normális védekezés.

Azoknak jó, akiknek becsúszhat a baba, de még nem kifejezetten tervezik.

De az a baj, hogy túl sok fiatal 15-16 éves próbál meg így védekezni, és ennek az oka a hihetetlenül sok abortusz...

Szóval örülök, hogy neked bevált, de mást ne biztass erre kérlek.

2010. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
isten ments, nem 15-16 évesekről van szó, senkit nem bíztatok erre, nem félreérteni!!
2010. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
de itt most nem a megszakításos védekezésről volt szó hanem az ujjazásról :D Az meg simán előfordul minden pasival hogy előtte véletlenül hozzáér a kezével... mégsem lesz ujjazástól senki terhes.
2010. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%-os: Elhiszem, hogy nem akartál senkit biztatni, csak kicsit sok tizenéves olvassa ezt az oldalt. És ha te leírod, hogy 5 éve védekezel így, és semmi baj nem történt, ők azt fogják hinni, hogy velük sem fog.
2010. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ha ettől teherbe lehetne esni, akkor kb mindenki terhes lenne már az első ujjazás után."


soha nem nyúltam még barátnőmhöz előváladékos kézzel. Mindig tiszták vagyunk amikor szeretkezünk, sose nyúlok magamhoz mielőtt hozzá, azt megteszi ő. Én meg őt izgatom.

Miért lenne előváladékos a kezem? Szerencsére nem kell mondanom barátnőmnek, tudja a dolgát és ő izgatja az én nemi szervem.

2010. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, attól mert a barátom izgat fel, még én is hozzáérhetek a saját puncimhoz, akár véletlenül akár direkt, ebből gondoltam hogy a pasik is hozzáérhetnek. És ilyenkor az sem biztos hogy megy rá előváladék, szerintem a kérdező sem biztos benne hogy ment az ujjára, csak még nagyon fiatal és túlparázza a dolgot.
2010. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!