Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehet peteérésem? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet peteérésem? Ha elment bennem, de 1 napja még menstruáltam mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne oltsatok le a tudatlanságom vagy a felelőtlenségem miatt, senkim sincs, akivel megbeszélhetném ezt a témát.


Mikor a legnagyobb az esély a teherbeesésre a menstruációhoz viszonyítva?


Óvszer nélkül ment el, de gyorsan kivette én pedig azután gyorsan zuhanyoztam, de ennek ellenére gondolom maradhatott bennem is. A menstruációm 1 napja ért csak véget és nem tudom, hogy ilyenkor lehet e megtermékenyíthető petesejtem. Aggódnom kéne, hogy teherbe estem?



2019. febr. 17. 08:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szedsz fogamzásgátlót ?
2019. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Elvileg a peteérés a ciklusod közepén lehet, 14.nap körül és akkor vagy a legfogékonyabb.

Most szerintem csak annyit tudsz csinálni hogy veszel tesztet és majd pár nap múlva reggel megnézed. ( minden terhességi tesztnek van útmutató leírása és benne van hogy hány nap után mutatja ki)

Amúgy hány éves vagy és hogy z gy nincs senki akivel negbeszélj dolgokat ? A fiú is aggódik emiatt?

2019. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Szeretnél gyereket?

Ha nem akkor esemény utáni tabletta!

Menstruáció alatt is simán lehet terhes egy nő.

2019. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Peteérés ciklus közepén szokott lenni az esetek 99%aban.


Jelen esetben a teherbeesés esélye meglehetősen alacsony. Csak miheztartás végett még peteereskor is csak 30% körül van az esély.

2019. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt nagyon kicsi az esélye! :)
2019. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Simán lehetsz terhes
2019. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És az, hogy elmész zuhanyozni utána, gondolom "kimostad" a hüvelyed. De a sperma valószínűleg a méhedbe is ment, ahonnan nem tudod vízzel kimosni. Szóval igazából teljesen felesleges.
2019. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy azért nem tudom megbeszélni senkivel, mert a szüleimmel nem olyan a viszony, védőnő meg elég érdekes figura, nem beszél ilyen nyíltan és szeretnék anonim maradni, mikor erről beszélek.
2019. febr. 17. 09:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért engedted,hogy beléd élvezzen a barátod,(annak ellenére,hogy nem szedsz fogamzásgátló tablettát),mert nem tudtad megbeszélni senkivel sem,hogy szabad-e..?

Én ezt nem értem.

2019. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai, modern világban, ahol van internet, amit ahogy látom te is előszeretettel használsz, miért gond, hogy senkivel nem tudod ezeket a dolgokat megbeszélni? Fogod és elolvasol mindent, amit kell! Szóval ez egy rossz duma.

Úgy voltatok vele, valld be őszintén, hogy úgy gondoltátok, hogy ilyenkor nem sok esély van rá, vagy éppen egyáltalán nincs, ezért bepróbáltátok. Hát, az esély valóban csekély, de nem nulla. Nekem ez már elég lenne elsősorban, hogy ne engedjem, hogy védekezés nélkül belém élvezzenek, de ha mégis ilyen h..lye lennék, akkor pedig felíratnám az esemény utáni tablettát. Neked is ezt javaslom.

Ugyanis létezik spontán peteérés, egy tizenéves szervezete teljesen más, mint egy felnőtt nőé, ezért lehetnek eltérések, valamint a spermiumok napokig is életképesek tudnak lenni a nőben, tehát gyakorlatilag ha neked lesz egy korai peteérésed, ami eltér a megszokottól, akkor lehet, hogy akkor nem volt peteérésed, de ami majd most lesz, abból lehetsz terhes!

2019. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!