Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakítás mennyire biztons...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakítás mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy csináltuk a párommal,hogy időben vette ki és a házakra élvezett rá.Mennyi az esélye így,hogy teherbe esek?

Féljek?



2019. márc. 19. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hátamra (bocsi, automatikus billentyűzetem van)
2019. márc. 19. 22:02
 2/11 Pedomaci Shooter válasza:
93%
Igen,az előváladék miatt elég veszélyes, az élvezés előtt is hagyja mar él sperma a faszt
2019. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításnál mindig van esélye. Van akiknek évekig működik, van akiknél becsúszott egy baba.
2019. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egy barátnőm így lett terhes...

Persze, tud ez működni, meg nem is olyan könnyű teherbeesni, de ez korántsem nevezhető biztonságos “védekezésnek”. Nem olyan nagy dolog óvszert használni.

2019. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Oroszrulett.

Ez kígy van,ahogy a harmadik hozzászóló is írja.

Van akinek évekig működik,van akinek nem.

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt egy pasim, akivel 2 évig így védekeztünk. Nem lettem terhes. A barátnőim meg azzal ijesztgettek, hogy tuti meddő vagyok, mert ettől már rég terhesnek kéne lennem.

Azért elég sok tényezőnek együtt kell állnia, hogy összejöjjön egy baba. Amúgy nem vagyok meddő, mert amikor akartuk elsőre összejött.

Nem biztatlak arra, hogy így csináljátok, lehetnek véletlenek. Szerintem attól is függ mennyire van előváladéka a párodnak, nekem volt olyan fiúm, hogy folyamatosan nedves volt, van aki meg alig-alig.

Régen amúgy meg nem volt tabletta, csak így tudtak védekezni. Szóval csak akkor csináljátok, hogyha netán mégis beüt a baba, akkor nem akkora gond. Néha a férjemmel is csináljuk, bár ő alapvetően utálja, azt mondja megszakad az élvezet.

2019. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 19. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Már hogy lennél terhes ha IDŐBEN kiveszi?!

Ennyi ostoba válaszolót...

2019. márc. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye. Én csak akkor alkalmaznám, ha még nem akarnánk mindenáron gyereket, de ha jönne, annak is örülnénk.

Nekem is van egy barátnőm, akik így csinálják, és állítja, hogy működik, de szerintem puszta szerencse, hogy nekik még nem csúszott be...

2019. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszakadtam az autokorrekten :'D
2019. márc. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!