Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló esti bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló esti bevétele után reggel 10 órával később hánytam ami egy napon keresztül tartott. Ha másnap reggeltől estig hánytam, attól függetlenül is felszívódhatott a gyógyszer azalatt a 10 óra alatt?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató 2-3 órát ír felszívódási időnek, azt olvastam. De nem lehet, hogy kiürült a gyomromból az is az egész napi hányásom végett? Nem értek hozzá. Picit aggódom. Sajnos valószínűleg valamivel elrontottam a gyomromat.

2019. márc. 23. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, felszívódott! Ne ezen aggódj, jobbulást! :)
2019. márc. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. márc. 23. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha éhgyomorra vetted be, akkor az fél órán belül a beledbe került. Azon túl hiába hányod össze magad, a gyomrod ól hánysz, nem a beledből. Akkor zavarna bele, ha fostál volna.
2019. márc. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!