Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Paromal ugy vedekezunk megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromal ugy vedekezunk megszakitassal hogy mikor erzi hogy jon ki huza es be teszi a fenekembe oda engedi. Vedekezik meg valaki igy? Jo megoldanak tartjatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha időben kiveszi, mindegy már hová élvez.
2019. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az aztán a lutri. S nem védekezés.

Nem tartom jó ötletnek az egészet.

2019. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aztán valamikor majd jön a kérdés hogy terhes lettél mit csináljál 🤷🏼‍♂️

Ismerősi körömben olyan jól sikerült ez a “védekezési” módszer,hogy az egyiknek ikrei lettek belőle,a másiknak meg kisfia 👍

2019. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Így csináltam eddig minden alkalommal. Nekem bevált, de ez én vagyok. Mások valószínűleg nem tudják kontrollálni, hogy mikor mi történjen.
2019. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A megszakítás nem védekezés!!!
2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Ha gumi nélkül bedugja a farkát akkor olyan fertozesetek lesz,hogy a falat fogjatok kaparni tőle :D szedjel inkább gyógyszert vagy használjátok gumit
2019. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
előváladéktól is lehetsz terhes kicsi az esély igaz. ha gumi nélkül a fenekedbe teszi csak úgy semmi beöntés előtte stb akkor komoly fertőzésveszély is lehet. amúgy ha kihúzza mielőtt elmegy tök mindegy már ha rád élvez is, nem muszáj a fenekedbe betenni azért.
2019. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Oroszrulett!

Ez nem attól függ hogy ki milyen ügyes,és mikor tudja kivenni.

"eddig is így csináltam,de az én vagyok"

Menj el termékenységi tesztet csináltatni inkább.

2019. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Orvosi kísérletek szerint a férfiak kb. 15-18 %-ának tartalmaz számottevő mennyiségű életképes, jól mozgó spermiumot az előváladéka.


Alkati dolgok; az ismételt kísérletek azt igazolták, hogy azoknál a férfiaknál, akinél első alkalommal nem voltak kimutathatók spermiumok az előváladékban, annál a később vizsgált mintákban sem, akinél pedig első alkalommal igen, annál az ismételt kísérelek során is.


Szóval nem csak elbaltázott megszakítástól lehet teherbe esni.


Ti tudjátok, hogy mennyi kockázatot ér meg a védekezés nélküli szex.


Hogy kapcsolódjak valamelyik korábbi hozzászólóhoz, az egyik legjobb barátnőm lánya is megszakított közösülésből lett meglepetés baba.


(Csak ők már friss házasok voltak, és 2-3 év múlva amúgy is akartak volna gyereket.)

2019. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel nemcsak egy gyerek szedhettek össze, hanem fertőzéseket is.

Gratulálok, nagyon okos megoldás!

2019. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!