Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen, tudom, ezer ilyen kérdés van itt...

Szombaton felelőtlenek voltunk a barátommal, sőt, nekem ez volt az első alkalom. Nem védekeztünk, de nem bennem ment el. Nagyjából már szombaton kellett volna megjönnie (nem szokott pontos lenni, 28 vagy 35 napra jön, most tartok a 34. napnál). Azóta se jött még meg. Tegnap voltam dokinál, nem mondott semmit, de ha jól tudom 2 nap után még nem látszódik a megtermékenyülés.

Megnyugodhatunk? Lehet, hogy már csak a stressz miatt késik?



2019. ápr. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem orvos,hogy megmondja itt neked láthatatlanba.

Viszont ennyi nap után még az orvos se tudja megmondani.

Nincs más lehetőség mint vársz.Aztán ha akkor se jön meg veszel tesztet.

2019. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elmeleti eselye megvan. Elovaladektol is lehetsz terhes. Mondjuk ha felelossegteljesek lennetek, akkor elhuztatok volna ugyeletre 24 oras tabiert. Igy mar csak annyi marad hogy remenykedtek.
2019. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Reménykedünk...

Az eseményutáni tablettát erkölcsileg elítélem, szóval az fel sem merült.

2019. ápr. 9. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendkívül kicsi az esélye, hogy terhes légy. Sokkal valószínűbb, hogy a stressz miatt késik, hiszen régebben is volt már 35 napos a ciklusod, amikor semmiképp sem lehettél terhes. Két hét után lehet tesztet csinálni, DM-ben, Rossmannban, áruházakban lehet kapni. A terhesség jelei előbb semmiképpen nem mutatkoznak.

Nyugodj meg, és legközelebb legyetek óvatosak, használjatok gumióvszert.

2019. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!