Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert használók ti peteèrèsk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert használók ti peteèrèskor is gumiztok vagy inkább nem sexeltek?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek fogamzásgatlót.Így marad az óvszerrel való vèdekezès.Most peteèrès környèkèn voltunk együtt gumival,de èn nagyon parázós vagyok.Nyugtassatok meg,hogy más is így csinálja.

2019. ápr. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Gumi, szám, fenekem. Nem éri meg kockáztatni!
2019. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Második ez most mit jelent?
2019. ápr. 22. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

S€gg, száj, meg s€ggből szájba?

Hát már nem azért, de nekem pl igényem van arra is, hogy élvezzem, nem pedig elszenvedjem a szexet... Mi a szarnak szexelni, ha nincs benne élvezet? Azért, hogy másnak jótékonykodjon az ember?

Meg vannak itt jópáran zöldülve tényleg...


Kérdező, a gumi, ha nem szakad ki, akkor peteéréskor is véd.

2019. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lefordítom az első válaszát :-)

Peteéréskor is húz a srác gumit és nem a puncijában megy el a lánynak, hanem a szájában vagy a popójában.

Szerintem.

2019. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az elsőt èrtettem😀Volt itt egy második válasz ami már eltűnt az volt èrthetetlen.
2019. ápr. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!