Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer helyet gumikesztyű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer helyet gumikesztyű?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy voltak olyan buta gyerekek, hogy zacskót használtak, de a kesztyű olcsó is és puha a fogásra is. Vélemény valaki? segítsetek!

2019. máj. 12. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötletem van, a farkad helyett inkább használjon a csaj műdákót és mindenki jobban jár.
2019. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer az óvszet. Helyette ne használjunk már mást, mert az nem fog működni.
2019. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nincsen neki gumidakoja

a spar ba lattam az ovszet draga!

2019. máj. 12. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a gumikesztyű annyira olcsó?
2019. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkoromban mikor mamámnál nyaraltam asszittem óvszert találtam nála és felhúztam, aztán este vettem észre, hogy a mamám a hüvelykujjára húzza, mert elvágta és abban mosogatott.
2019. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Túl szoros (tapasztalat)


Ha komoly a kérdés, amit kicsit kétlek, akkor azt tanácsolom hogy inkább csak nyald ki a csajszit, de ne legyen penetratív szex


Ha mindenképpen meg szeretnéd dugni, inkább kérj egy ismerősödtől óvszert akinek lehet, vagy innen rendelhetsz 100% ingyen 3 db-ot, amit egy nap alatt kivisznek: [link]



Remélem a használat szabályaival tisztában vagy, ha nem, akkor a dobozán lehet találsz egy útmutatót (általában a 3-as csomagok kartonját szét kell tépni egy perforáció mentén, és a belsejében lesz egy hosszabb útmutató, vagy egy kis vékony papírcetlin mint ahogy a gyógyszereknél

2019. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj, könyörgöm. Csak fájdalmat okoznál a csajnak, ne adj isten gyereketek is lesz...
2019. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nyaltam mar szopot is de ujjat akarunk koszi a segicseget majd felhivom
2019. máj. 12. 12:57
 9/12 A kérdező kommentje:
talaltam keszttyut itthol egy dobozal azer kerdem
2019. máj. 12. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Helyesírási Szabályzatra húzd rá, bár biztos be vagy oltva nyelvhelyesség ellen....
2019. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!