Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges óvszert használnunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges óvszert használnunk?

Figyelt kérdés

Tablettát szedek. Múlt hét csütörtökön kezdtem el az új levelet (a placebo-hét után)


Viszont kábé egy hete fejeztem be egy olyan teakeverék használatát, ami gátolja a tápanyagok felszívódását. Úgy vettem észre hogy a tablettára is hat, a placebo hét alatt korábban jött meg mint szokott (1-2 nappal)


Szerintetek célszerű lenne használni kiegészítő védekezést, vagy nem lehet "baleset" belőle?


2019. jún. 5. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi nem 100%-os. Ugyanakkor egy egészséges nőnél mindenféle praktika melett kb 30% az esély a terhességre, es kb 25%, hogy meg is marad.

Javaslom az óvszer használatát.

2019. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-nél a pont, téma lezárva.
2019. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az óvszer nem csak a terhességtől véd, hanem a nemibetegségektől is.
2019. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a 30 és 25 % mit jelent? Fogamzásgátló tabletta mellett minden harmadik-negyedik szex terhességet eredményez?! Nincs itt valami tévedés?
2019. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem, pont azt jelenti, hogy ha NEM védekeznek, akkor 30% hogy terhes lesz. De ez csak egy átlag. Sok dologtól függ. Van aki csak rágondol és terhes lesz, van aki rendszeresen próbálkozik ês mégsem lesz baba.
2019. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


#3 a párommal leszek, nem valami random fickóval, szóval biztonságban vagyunk :) Egyedül a terhesség jelent (jelen helyzetben) gondot.

2019. jún. 6. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok. Ahogy az #5-ös írta. Védekezés nélkül ennyi a nagyátlagban számolt teherbe esési ráta. Kicsit elírtam az első válaszomban.


Viszont egy nagyon fontos dologtól a gumi véd meg a leghatékonyabban. A betegségektől. Mert mint tudjuk, a terhesség nem betegség, hanem állapot.

2019. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha nincs betegség, hanem az állapottol tartotok, használjatok gumit. Kis kellemetlenség a szex során, vagy nem várt esetleges terhesség. Nektek kell dönteni.
2019. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nemi betegségtől nem tartok (állandó partner, én is állandó partnere vagyok, a higiénia mindkettőnknek fontos)


Menstruáció alatt valamikor fejeztem be a tea fogyasztását, az új levelet már anélkül kezdtem el.

2019. jún. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!