Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma már vegyem be a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már vegyem be a fogamzásgátló tablettát vagy várjak még 1 hónapot?

Figyelt kérdés

8 napja történt egy kis baleset szex közben, kiszakadt az óvszer, múlt hét csütörtökön bevettem az eseményutáni tablettát és mivel a gumiba onnantól nem bízom, bár előtte csak kizárólag azt használtam és soha nem történt gond, és irtózom is a gyógyszerektől mégis írattam fel fogamzásgátlót, amit ki is váltottam.

Azt mondta az orvosom ha megjön kezdjem el szedni.

Érdekelne hogy akkor ez most normális menstruáció és ma kezdjem el szedni??

Cerazette fogamzásgátlót szedek mert még jelenleg szoptatom a kislányom.


2019. jún. 13. 11:47
 1/2 A kérdező kommentje:
A rendes menstruációmnak 1 hét múlva kellett volna egyébként megjönni de gondolom most ez kavarta be a ciklusom,.Szóval fogalmam sincs mikor kell megjönnie
2019. jún. 13. 11:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tényleg csak Te tudod, mikor jött meg. Amikor felírta, bizonyosan számításba vette, hogy kismama vagy. Ha kétséged van, egyszerűen hívd fel, ne itt várj megoldást.
2019. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!