Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Védekeztünk,de kiszakadt a gumi vége, ma találtam meg a bugyimban egy apró szilikondarabot. Nem bennem ment el szerencsére csak előváladék volt benne. Fogamzásgátlót betegség miatt nem szedhetek

2019. jún. 13. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50% vagy terhes leszel vagy nem
2019. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30% az esélye a terhességnek, ha semmilyen védekezés nincs, és a férfi a vaginába megy el.


Ti védekeztetek, az óvszer belül spermium ölő anyagot tartalmaz.


Ennek ellenére, ha épp esetlegesen ovulációs időszakban vagy, akánlott egy esemény utáni tablettát bevenni. Ezt nőgyógyász írja fel neked.

2019. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
félidőnél vagyok
2019. jún. 13. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a kiváncsiság miatt kérdem: hogyan szakadt el az óvszer?
2019. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha betegség miatt nem szedhetsz fogamzásgátlót, akkor az esemény utáni tabletta sem tudom, hogy javasolt-e. Bár itt javasolta valaki, de az esemény utáni több (sokkal több) hormont tartalmaz, mint a sima fogamzásgátló. Emiatt lehet, hogy rosszul reagálna rá a szervezeted (már, ha a hormontartalom maitt nem szedheted).


Az tévedés, hogy az óvszer spermium ölő anyagot tartalmaz. Van olyan márka, aminél az extra safe óvszer spermicides, de sok bizonyított hátránya van, ezért szinte csak olyat forgalmaznak, amin nincs spermiumölő bevonat.


A teherbeesés szempontjából az a nem mindegy, hogy a párod hogy nem benned ment el. Ha pont ejakuláció előtt húzta ki, akkor a kockázat nagyobb, ott már megjelenhet spermium úgy, hogy ő nem vette észre. Ha viszont kézzel/szájjal stb. lett befejezve, akkor annak az esélye, hogy terhes legyél szinte 0.


Mivel, ha jól értem, pont a peteérésed idején történt a baleset, érdemes rákérdezned az orvosodnál, hogy bevehetsz-e esemény utánit, különösen akkor, ha nem sokkal az ejakuláció előtt hagyta csak abba a partnered a szexet.

2019. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!