Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem sorrend szerint szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sorrend szerint szedtem a f gyógyszert mit tehetek?

Figyelt kérdés

De mind a 8szem bevan szedve egy gyógyszert sem hagytam ki. Több mint egy éve szedek gyógyszert.

Először fordult velem ilyen h így jártam.

2het múlva leszek szünetben, mindíg szerdai napom a szünet.


2019. jún. 26. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kell képet tölteni fel? :/
2019. jún. 26. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Ide nem lehet, maximum valami képmegosztóra és a linket tudod csak idemásolni.


Egyébként meg innentől szedd sorrendben. A hatóanyag az újakban már elvileg ugyanaz minden szemnél, nem olyan, mint a régiek, hogy többféle volt. A napok azért vannak rajta, hogy könnyebb legyen követni.

2019. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szarjam le?
2019. jún. 26. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Rizikós.
2019. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
???
2019. jún. 26. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért ha elkezded újra sorrendben szedni, várhatsz 1-2 hetet. Ártani nem fog.
2019. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyet szedsz?


Két típusú fogamzásgátló létezik:

- egy fázisú (minden szem egyforma)

- több fázisú (a szemek hormontartalma különböző)


Egy fázison belül mindegy, hogy milyen sorrendben veszed be, a lényeg, hogy minden nap bevedd. Több típus között viszont nem szabad felcserélni a sorrendet, mert összezavarja a szervezetedet és csökkenhet a védelem. Ha ez történt, legalább egy hétig használj kiegészítő védekezést.


Semmiképpen ne "szarjad le", mert nem cukorkáról van szó, amit következmények nélkül szedsz.

2019. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Symicia
2019. jún. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!