Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezésnél mire kell figyelni, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Időben ki kell venni!
2019. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Arra, hogy húzzatok gumit!!!! A “megszakításos” védelezés nek védekezés! Az nem fogamzásgátlás, hanem szerencsejáték. Előfordult már nem egy terhesség az előváladéktól is, mivel már az is tartalmaz némi spermiumot. Egy ismerősömnek úgy lett gyereke, hogy már előváladékos volt a farka, de véletlenül fordítva húzta fel a gumit, majd levette, megfordította és felrakta jól és úgy szexeltek. Ennyitől is lehet terhesség, de valakiknek akarva sem jön össze a gyerek, ez az egyénektől is függ. Az igazi fogamzásgátlás a gumióvszer!
2019. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Arra, h legyen elég lóvé félretéve babacuccokra... qrva sok pelenka kell majd neki qrva drágán...
2019. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Évekig így csináltam és semmi baj sem volt. Figyelni kell, ennyi.
2019. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
én mindig így védekezek, eddig még nem lettem terhes. szerencsére eddig mindenki időben kivette, részegekkel ezért nem is megyek bele ilyen kapcsolatba, mert nem bízok meg bennük, hiába ígérik, hogy nem élveznek belém
2019. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A védekezés szónak itt nincs helye
2019. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

A védekezés szónak nincs helye a kérdésedben, hiszen ez nem védekezés, ahogy előttem írták, már az előváladéktól lehetsz terhes.

A védekezés az óvszer, a fogamzásgátló, a spirál stb.

Én, most házasságban merem bevállalni ezt a megszakításos dolgot, mert úgy vagyunk vele, hogy nem baj, ha baba lesz belőle.

A kérdésedre válaszolva, húzza ki időben, és ne peteéréskor legyetek együtt.

2019. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhességet bajnak tartod, akkor mi a francért kockáztatod, hogy összejöjjön?


Komolyan, annyi megbízható védekezési módszer van, amivel a "baj" elkerülhető. Ha odafigyelve, vagy egymással kiegészítve használjátok őket, akkor 100%-ban is kizárható a teherbeesés. Ne mondja senki, hogy fél a nem kívánt terhességtől, de képtelen választani egy fogamzásgátló módszert, ami megfelelő.


Attól, hogy Pista és Józsi húsz éve csinálja megszakítással, neked nem lesz kevésbé kockázatos, ha nem védekezel.

2019. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Én így estem teherbe és volt abortuszom:( senkinek nem kívánom,azóta rettegek a szextol és állandóan gumiba csinalom
2019. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megszakításos védekezési módszernél arra kell figyelni, hogy védekezik-e a nő és a férfi még más módon is, mert hogyha nem védekezik, akkor "baj" lehet.

Ilyen módszernél csak az a nő lehet biztonságban, aki különféle okokból nem eshet teherbe.

Aki teherbe eshet ugyan (gyereket is szült) és ezzel a módszerrel évekig nem esik teherbe, annak szerencséje van.

2019. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!