Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik az a gumióvszer, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a gumióvszer, ami használat közben leginkább hasonlít a a valódi érzésre?

Figyelt kérdés

Tudom, nyilván nem lesz ugyanolyan, de az is elég, ha már hasonlít arra az érzésre, mintha nem lenne semmi.


Szerencsére nem vagyok túl kritikus, eddig gumi nélkül soha nem szexeltem, mert nem szedhetek fogamzásgátló tablettát. Szóval csak ahhoz fogok viszonyítani, amit eddig használtam:

- durex classic (10/7 alkalommal ezzel szoktunk)

- durex real feel (elég kellemetlen volt vele, fura az egész anyaga, vagy nem tudom)

Barátom szerint nem volt másabb mint a többi.

-durex feel intimate (lila-piros dobozos)

Ahhoz képest, hogy vékonyított, olyan volt mint a classic.


Kinek mi vált be?


2019. júl. 20. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Megszakítás rulz.
2019. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mi megszakítással csináljuk.
2019. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Durex super thin.
2019. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kettőnek: gondolom sokat jártok templomba, vagy legalább minden szex után elmondtok egy miatyánkot.. :D


3-as, köszönöm, majdnem azt vettem múltkor az intimate helyett.

Nem szakadékonyabb? Nekünk egy menet általában 30-45 perc szokott lenni megállás nélkül :)

2019. júl. 20. 18:44
 5/5 A kérdező kommentje:
(csak azért jegyeztem meg az utolsó mondatot, mert hát az is tényező...)
2019. júl. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!