Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenyelitek? Ízlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenyelitek? Ízlik nektek?

Figyelt kérdés
Jelenlegi partnerem nem akarja lenyelni, mert kaparja a torkán a markáns íz. Ilyen még nem fordult elő velem nagyon, csak talán egyszer. eddig mindenki megitta a spermám, sőt volt aki direkt hajtott rá, mert annyira szerette. Szerintetek kizáró ok egy szexuális kapcsolatban, ha nem fogadnak el teljes egészedben? Ti gondolkodás nélkül megtennétek? Ugyanakkor miért akarja, hogy kinyaljam, hisz ott is vannak különös ízek? Azt hiszem ideje olyat keresnem, akinek nincsenek gátlásai, rigolyái, nem kényeskedik, hanem tabumentesen veti bele magát az együttlétekbe. Van itt olyan lány, aki feltétel nélkül szereti csinálni?

2019. júl. 23. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
És hol lehet ilyen lányokkal találkozni?
2019. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Én lenyelem, ha nagyon akarja, de vissza is hányom rá. Ha így is jó, rendben van. Semmi köze a kényeskedéshez vagy az általad felsorolt okokhoz, egyszerűen hánynom kell, amikor megérzem, hogy csúszik lefele a torkomon.
2019. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én sokáig lenyeltem és tűrtem, mert undorodtam az ízétől, de a páromnak tetszett. Egyszer annyira rossz volt, hogy rám jött a hányinger és az egészet kiköptem, persze csak véletlen. Azóta nem szívesen teszem. Párom megérti, nem várja el. És milyen meglepő, ennek ellenére boldog kapcsolatban élünk :D. Én a saját ízemet kifejezetten szeretem,szerintem szerencsésebb az orál szempontjából, mint én.
2019. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító.

Egyszer rábírtam a párom, hogy megkóstolja, azóta ő se erőlteti a lenyelést.

2019. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem lenyelni és valami gusztustalan állaga. Állaga, mint a slime, ami akarva akaratlanul felatapad a szájpadlásodra és a nyelőcsövedre. Az a sós íz se tetszik.

Egyszer kóstold meg a sajátod, neked se fog ízleni.

2019. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pasi függő van akinek ilyen sós és jó ízű ott lenyelem de volt akinek iylen keserű és kifejezetten nem ízlett szóval még azt se engedtem hogy a számba menjen el persze meg is mondtam hogy azért mert rossz ízű. Először ő is nagyon eröltette de mikor feldobtam hogy akkor felezzük el és nyelje le ő is csak hogy megtudja milyen hirtelen megértőbb lett.
2019. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Zsófec2001 ***** válasza:
59%
lenyelem mert egyrészt a munkám része, másrészt megszokás kérdése hogy ha örömet akarunk szerezni. nem mondom hogy oda voltam érte mindig, elég változó az íze, ember meg étkezés függő, általában sós-lisztes ízt érzek, kellemetlennek nem mondanám, inkább az állagát kell megszokni, hogy ne a takony jusson rola eszedbe mert ugy undoritobb.
2019. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!