Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bella Thorne vagy Emma Watson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella Thorne vagy Emma Watson a szebb?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Egyik sem, pont ezeket a nőket a nevük adja el.

De ha láttad Őket stranos fotókon, akkor tudod, hogy petyhüdt átlag vagy az alatti puncik...

Na nem azt írom, hogy nem szexelném meg Őket, de ha választanom kéne akkor egy egy szép magyar lányt inkább ;)

2019. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
*strandos
2019. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Bella Thorne
2019. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Bella Thorne filmet még nem láttam, a google képkeresőben pedig nem láttam csak 1 szép képet róla.

Emma Wattson sem a tipikus szépség, de a Harry potter sorozat alatt megszoktam az arcát, és már nem a zavaró részeket látom meg beenne, hanem az ismerős alakot, aki kedves, szép emlékeket idéz, és most már kifejezetten szépnek látom.

2019. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Fuu, szerintem mindketten nagyon szépek.

Nem tudnék választani. Talán Emma Watson a finomabb szépség, Bella Thorne pedig inkább nyersebb. Egyszerűen érzetre más a két személy.

2019. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bella! Ezerszer szebb nála..
2022. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!