Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka, ha egy fiu, szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy fiu, szex, és onkielegites soran is, nagyon mehezen, sok ido utan tid csak elelvezni?

Figyelt kérdés
24/f

2019. júl. 24. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Személy szerint én örülök neki hogy már nem megy annyira könnyen, régen szinte teljesen meg voltam örülve egy jó menetért, és rengetegszer eltudtam menni és alig volt elég.

Mostanra meg "vénülve" közel 30 évesen már nehezebb megyek el, szóval én korra fogom, meg már nehezebben jutok 18-21 korosztályhoz és a 25+ körül semmennyire se izgat.

Szóval ez van, nem bánom.

2019. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szervi oka, pl. érzéketlenebb a makkja.

Vagy lehet lelki oka, pl gyerekkori traumák, gátlásosság, stb.

De alapvetően a szexben az, hogy a férfi nem megy el 5 perc alatt, az nem feltétlenül probléma.

2019. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet. Ha nincs szervi probléma, akkor valószínűleg lelki eredetűek. Nem vagyunk egyébként egyformák - ahogy nincs két egyforma pénisz sem.

Örülj ennek a tulajdonságnak, még mindig jobb mint a 2 perc alatt élvezők. Keress olyan partnert az úgymond "hosszú meneteket" kedveli és hálás lesz hogy vele vagy.

2019. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!