Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves szűz fiúként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűz fiúként van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami határozott. Meg tapasztalatlan vagyok a nők téren.
2019. júl. 24. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen van
2019. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Van, csak tenni is kell érte, és néha ki kell lépned a komfortzónádból. Nyugi, menni fog, de túlságosan rágörcsölni sem szabad.
2019. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2019. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Van, de ha te pl egy 10/5 srác vagy, akkor ne a 10/9-10 csajoknál próbálkozz.

Sokan azért szűzek a korosztályodból, mert magukhoz képest jóval magasabb szinten próbálkoznak.

2019. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem vonzó is tud lenni az érintetlenség . Tisztaságot sugároz. Megtisztelő. Persze ez lehet dominánsan hangzik , de amolyan “ csak az enyém” . Házasságig is szerintem aranyos dolog megtartani
2019. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Még van, a holtpont kb olyan 35-40 után következik be :D
2019. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van esélye.


Olvasgass a neten, sok cikk van a nőkről, hogy milyenek, mit szeretnek, hogy kell velünk bánni stb.. vagy pedig beszélgess velük, érdeklődj, kérdezd meg amire kíváncsi vagy vagy amit esetleg nem tudsz.

2019. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!