Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány csak úgy magátol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak úgy magátol ha olyan képet küld magárol ahol látszik a dekoltázsa, van valamilyen jelentése? Mi mi a célja ezzel? 23/F

Figyelt kérdés
Ócsárló megjegyzéseket nem kérek !!
2019. júl. 24. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg egy ferfi Aki kamuzik.
2019. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen tényleg ilyenen vacillálsz? :) Szűz vagy még? Volt már barátnőd?


Szerintem egyébként ebbe nem kell sokat beleképzelni... Csupán küldött egy képet. Amin rajta van a mellkasa is. Ennyi. :D Ebből még nem lehet tudni, hogy mi a szándéka... Dicserd meg, hogy milyen szép a mosolya és milyen jól áll az a felső rajta!

Ha megvan köztetek a kémia, akkor majd alakul a dolog szinte magától!


20/L

2019. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem neked akarta elküldeni.
2019. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 igen vacilálok ! Olvastam egy oldalon hogy ezzel felakarja hivni a figyelmet.. csak gondoltam itt is megkérdezem hogy valaki ebbe megerősítsen hogy ez igaz e?

És nem volt még baratnőm soha !! És az a dolog se történt meg soha !

2019. júl. 24. 14:02
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 akkor talán megírta volna hogy "bocs nem neked akartam véletlenül férre nyomtam"vagy valami ilyesmi..
2019. júl. 24. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kicsit nagyobb melle van egy nőnek és nem csak egy méh csípés akkor gyakorlatilag nem lehet olyan képet csinálni amin nem látszik, kivéve ha valami zsákot húz magára.

Ne képzelj bele többet mint ami, csak egy kép...

2019. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Így lesz !! De ha ebbe nincs semmi extra hogy ilyen képet küldött akkor alapbol miert küldhetett magárol ??
2019. júl. 24. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettetek egyáltalán előtte? Vagy ismeritek egymást rendesen?

Vagy csak küldött egy képet szöveg nélkül úgy hogy előtte sose beszéltetek és még az utcán se köszöntetek egymásnak.

Azért ezeket tudnunk kellene

2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Le sem tagadhatod, hogy nem láttál még nőt közelről. Ennél nyíltabb jelzést nem is kaphatnál, erre itt értetlenkedsz meg kérdezősködsz, ahelyett, hogy vennéd a lapot.
2019. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért bántjâtok,egyszer mindneki volt szűz.

Ha nem volt benne a feje,akkor fel akarta hívni a figyelmet rá.Ha csak egy kép,amin mondjuk derékig látható,akkor ennyi,és nem több.Nyár van,vagy ilyen ruhákat hord.Küldött egy képet magáról,amin látszott a dekoltázs is.

2019. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!