Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűn a maszturbáció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a maszturbáció?

Figyelt kérdés
Én egy mélyen vallásos lány vagyok,és azért nem próbáltam még ki,mivel úgy érzem,hogy bűn.

2019. júl. 24. 14:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%

Ha úgy gondolod, hogy bűn, akkor bűn és ne csináld. 🤷🏼‍♀️

De akkor nagyon sok bűnös ember él a földön... :D

Igazából azzal, hogy kihagyod a maszturbálást csak magadnak ártasz! Nem fogd ismerni a saját tested és nem lesznek jók az együtt létek a szerelmeddel.


Mérlegelj! Melyik éri meg jobban? Az hogy kielégítő szexuális eleted lesz a pároddal vagy az hogy nem fogod egyáltalán élvezni az együttléteket.


20L

2019. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
#21 Miert gondolnek csak magamra? Pont h ellenkezoleg,ez a baj.
2019. júl. 24. 14:58
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Én hiszek, Jézus a mi Urunk!

És akkor itt és most erről ennyit.

Bennünk él, igy ne mondja meg egy csuhás se, mi a jó.

Nem követsz el bűnt a masztizással.

Ez egy bigott belemagyarázás. Az a bűnös aki ezt terjeszti. Meg hogy a fiúknak a sok masztitól elsorvad a gerince.

A jó szexuális élet előszobája a maszti. Nem csak magadért teszed, ha nem az eljövendő párodért is. Ennyit az önzöségről. Ha a hazaséketben örömöt akarsz, nem pedig csak egy letudandó dolognak akarok a szexet a pároddal. Gondolom örömöt akarsz szerezni majd neki. A maszti által tanulod meg a tested, fejleszti az orgazmus készséged!

2019. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
* #24 23/N
2019. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
#25 Igen,de ezt belemneveltek. Emiatt buntudatom van,ha mar csak masztira gondolok. :(
2019. júl. 24. 15:07
 26/34 anonim ***** válasza:
87%
Ezért tiltanék be minden vallást. Ezért IS!
2019. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálás teljesen természetes testi igény , mint az evés, vagy a légzés... Ha elfojtod, csak önmagaddal cseszel ki. De te tudod...
2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#24 vagyok.

Kérdezed bűn e, mert téged igy neveltek ...

Itt írjuk. Nem bűn, téves eszmék alapján neveltek ezt beléd.

Megkérdőjeleztél valamit. Kétségek merültek fel benned a tanítással szemben ezek szerint.

Most mit akarsz? Döntsd el! Helyetted nem dönthetünk! Nem a hittel szakítasz, ha a szüleid tanítását nem fogadod el. És frusztrált se leszel. Vagy gyenge leszel, a masztit bűnnek tartod továbbra is ... akkor ne masztiz ... normális férfival nem lesz normális párkapcsolatod. 23/N

2019. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn!


L

2019. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
97%
#2 vagyok, jelents, lesz@rom. Tehát megkérdezed h bűn-e, ha azt mondják nem bűn, az nem megfelelő válasz, mert belédnevelték. Na látod, erre mondtam, hogy hülye vagy. 😂
2019. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!