Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés?

Figyelt kérdés
Igazából az a probléma hogy pár perc alatt elélvezek és ezen szeretnék változtatni nem jo ez se a partneremnek se nekem hogyan tudnám ezt el érni, ha elötte önkielégítést végzek nem is ál fel valami praktikák esetleg?
2019. júl. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyújtsd hosszúra a masztit
2019. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert hülyegyerek módjára hokizol, csak rángatod hogy minél hamarabb vége legyen. Tanuld meg lelassítani, amikor érzed hogy mindjárt, akkor állj meg. Majd pár perc után folytasd csak és úgyan úgy állj meg amikor már érzed a rázós útszakaszt.
2019. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Épp azt mondtam hogy nem önkielégítek egyáltalán de hallottam olyat is hogy aktus elött végezzem el magamon igy hat ki próbáltam de nem működött .

(figyelmes szövegértés köszönöm)

2019. júl. 24. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, ne legyél már nagyképű!

Köszönd meg, hogy töltöm veled az időm..

Na mindegy..

Ha nem hokizol, akkor kezdj el legalább heti 1-2 alkalommal.

Ettől van, hidd el.. Úgy ahogyan a kedves második válaszoló leírta. Nem akarom én is ugyanazt leírni.

És aktus előtt ne verd ki , mert akkor nem fog felállni.

2019. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell a késleltetést.
2019. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!