Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában szex közben bepisilek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szex közben bepisilek?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban, van amikor fel is készülünk erre, és akkor minden oké. Ez általában úgy van, hogyha a kezével csinálja, akkor 90%, hogy bepisilek. És csak utána szexelünk "rendesen" ha az megvolt. Sajnos múltkor mindent teljesen össze pisiltem mert nem tudtam abbahagyni. Ez most jó, vagy rossz? Mert élvezem, meg a partnerem is, hogy nem tudom kontrollálni.


Ez 1-2 hónapja van, akkor nem volt ilyen sose, majd párommal kb egyszerre kitaláltuk, hogy igyak jó sok vizet, aztán majd be tudok pisilni szex közben. És sikerült is, azóta viszont sokszor még olyankor is megtörténik, amikor nem is tervezzük.


18/l



2019. júl. 24. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Keressél fel egy urológust.
2019. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Spiritrobber ***** válasza:
28%

Szerintem nem pisi hanem orgazmus de hát ki tudja, lehet bepisilsz.


Ti vagytok ott.


Bár nem értem mi a kérdés ha megválaszolod.

2019. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy miért?
2019. júl. 24. 20:20
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

" Mert élvezem meg a partnerem is ".

Na most, azért ittál vizet hogy be tudj pisilni

Akkor mi a kérdés?

2019. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első alkalommal. Utána már bepisiltem akkor is, ha nem akartam
2019. júl. 24. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Vizeletvisszatartási probléma. Fordulj urulógushoz!
2019. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem csak spricceltél...

Az nem pisi, hanem hüvely váladék, amúgy szex közben nem tudsz pisilni mert a záróizmok összehúzódnak.

2019. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Keress rá arra, hogy "squirt". Esélyes, hogy erről van szó az esetedben is. Nem extrém ritka, de nekem pl. nem volt szerencsém hozzá sosem. Mázlista a barátod.
2019. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
a "bepisilés" közben el is élvezel?
2019. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha a záróizmokat nem húzod össze és úgy ingerled a csiklód, akkor a vizelési ingert stimulálod leginkább. Ha elég erős a hólyagod, akár orgazmus szerű élmény is lehet ez a számodra.

Próbáld úgy ki a szexet, hogy összeszorítod a záróizmokat. Ekkor lesz számodra az igazi orgazmus. És nem pisi, ahogy fentebb írták.

2019. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!