Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 feletti szűzeknek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szűzeknek milyen korosztályú fizetős lányokhoz érdemes ellátogatniuk?

Figyelt kérdés
Melyik korosztály az ajánlott vagy kerülendő és miért?

2019. júl. 26. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Amelyik érdekli az adott szüzet...
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Ha kifizeted, lefekszik veled, ne bonyolítsd!
2019. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
40 felettieket nézzed. Többel levelez/beszélj, olyat keress, aki hajlandó foglalkozni veled, nem csak lefeküdni.
2019. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám. Ha gondolod velem elvesztheted.
2019. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy prostihoz nagyobb bátorság kell mint egy rendes nőhöz, mivel te gyáva vagy így nem fog menni.
2019. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen vesztettem el egy fizetős csajjal: megkerestem a lehető legcsinosabb, legszebb, legrendesebb csajt a városban, és nem bántam meg 😁


Utána már nem voltak kétségeim meg félelmeim a szextől, és rendes lányokkal is simán összejött: kellett ez a löket ahhoz hogy átbillentsen, mert előtte görcsösen el akartam veszteni, azóta meg teljesen lenyugodtam ilyen téren

2019. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
30 + feletti nők, akik vállalnak szüzeket is. A fiatal lányokat kerüld el, mert lehúznak.
2019. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani hogy a fiatalokat kerüld! Inkább a 40-es nőket keresd!

Én 22 voltam mikor egy 40+ prosti beavatott. nagyon szuper volt, játszott velem, gyengéd volt. Tudta hogy elsőnek hamar elmegyek, és már eleve rábeszélt, hogy 2 órát maradjak, és annyiszor megyek el amennyit akarok. 3 öszzsejött.

2019. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!