Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire furcsa a mai világban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa a mai világban, ha engem nem vonz a szexkapcsolat, alkalmiszex?

Figyelt kérdés

Számomra a szex több,mint szeretkezés. Én úgy gondolom,hogy számomra elengedhetetlenek az érzelmek.

F



2019. júl. 26. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.
2019. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Nem mindenki egyforma.


L

2019. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
#7 Valaszado pszichopata! Jelentsetek azonnal,mar nem egy embert manipulalt.
2019. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Detto igaza van a 7es nek ...

Ket opcio van.

1.: Ez a rosszabbik verzio..kb az amit a 7. es leirt.

2.:Ezzel a kamu kocsog szoveggel akarsz beszelgetest kezdemenyezni egy lannyal aki elhiszi a hulyeseged, majd a 2.kerdesed az lesz hozza h kuldessz e kepet vagy ilyesmi.

2019. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a legtöbb embernek furcsa, sőt, elítélik az ilyesmit.

De ha valaki mond valamit, mindig meg kell nézni hogy ki mondta :)

2019. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#10 Ezzel magadat minosited,hogy betamadsz. Egy szoval nem mondtam,hogy En ismerkedni akarok. Mar regota megfogalmazodott bennem ez a kerdes,ezert tettem fel.


Bizony,En ilyen vagyok,van ilyen ember is.

2019. júl. 26. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Emberek,mi van itt? Komolyan Ti hallgattok,mint a #10-es versenyzo egy 37% valaszadora? Foleg,hogy a 10-es egy 56% valaszado. Nezzetek mar korul,egy artstlan kerdest tett fel a srac. Hihetetlen ami itt folyik.
2019. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

"Emberek,mi van itt? Komolyan Ti hallgattok,mint a #10-es versenyzo egy 37% valaszadora? Foleg,hogy a 10-es egy 56% valaszado. Nezzetek mar korul,egy artstlan kerdest tett fel a srac. Hihetetlen ami itt folyik."

Elfogytak az érveid, most az számít, kinek van több százaléka?

Nem kell sok ész ahhoz, hogy felfogjad, hogy lehet itt sok százalékot szerezni. Egy kis tanácsadás azoknak, akik szeretnék, hogy sok százalékuk legyen az oldalon (nem kell megköszönni)

1. pont: nem szabad elsőként választ írni, meg kell várni, ameddig legalább 4-5 ember írt választ és megnézni, melyiket mennyire pontozták fel, ez alapján fel lehet mérni, mi számít népszerű álláspontnak

2. pont: olyan választ kell írni, ami a tömegnek tetszeni fog az első pont alapján

3. pont: nem szabad kritikusnak lenni, ha az ellentmondana a tömeg bégetésének

4. pont: soha ne számítson, hogy mi a te véleményed, a tömegé a lényeg

5. pont: ne írj politika kategóriába soha (:


Én inkább a saját véleményemet írom minden kérdés alá és akkor is kitartok mellette, ha emiatt sokszor csak lepontozást kapok.

2019. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Akiknek keves van,azok rosszakarok altalaban :D Engem ne akarjatok manipulalni...
2019. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
A velemeny nyilvanitas nem rosszakaras....
2019. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!