Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim undorodik tőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim undorodik tőlem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt, nem feküdtünk le még de petting volt. Pár hete nyaralni volt és skypeon kiverte előttem, én meg ujjaztam magam és hát a végén látványosat spricceltem. Azóta le akartam feküdni vele többször is, eddig pedig ő kezdeményezett, de elutasít és hétköznapokban is másabb, fura.

Undorodik? Kérdeztem miért ilyen furi de azt mondta nem furcsa ő, ilyen mindig. :(


19/L


2019. júl. 26. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de neten keresztül nem tudjuk eldönteni hogy undorodik e tőled....:)
2019. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem tud vagy nem akar kielégíteni keress mást, aki igen :) 20/F
2019. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én persze, de annyiban segíthettek hogy nektek ez pl ok lenne e az undorra vagy valami, ő az első kapcsolatom de nem vagyok szűz, de ő az első akinek érdekel is a véleménye
2019. júl. 26. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak nem undorodik. Magamból kiindulva nem undorító a spriccelo punci.
2019. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
undorodik,hogy spriccelsz ha dug.ennek igy semmi értelme,halott kapcsolat.
2019. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Pedig szerintem tök szexi hogy tudsz spriccelni.
2019. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spiritrobber ***** válasza:
96%

Szerintem a szándékai nem komolyak nem szeret igazán ezért utasít el.


Amennyiben mégis az undorítja, hogy ejakuláltál... hát az elég gáz.

Bár ismertem olyan srácot aki azt se szerette ha túl nedves a csaj szóval esély éppen van rá de szerintem amit az elején írtam sokkal esélyesebb... sőt talán mást szeret ami arra is ok lehet, hogy téged elutasít.

Függetlenül attól hogy az a másik valós e vagy csak remélt.

2019. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Heteró férfi ettöl biztos hogy nem undorodik. Lehet ràjött hogy meleg. Figyu inkàbb irj nekem én mindenben benne vagyok.
2019. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 $$$$$ ***** válasza:
71%
Az utolso hiaba lett lepontozva megmondta a tutit csak kicsit nyersen XD😂😂 . Ez egy fiunak szexi. En imadnam ha ilyen baratnőm lenne. Nem szetet igazan hagyd ott...
2019. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!