Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kézzel vagy szájjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kézzel vagy szájjal szeretitek jobban kielégíteni a párotokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 23:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Mégis idekattintottál. Ezek szerint érdekel a téma.
2019. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto
2019. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre a kettőt.
2019. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es én is csak azt tudom mondani, amit a 11-es hozzászóló is írt, hogy akkor minek katintasz ide, senki nem kötelez téged erre, főleg nem 3 óra tájt. Lepontozni meg nem foglak, az gyerekes lenne, meg nem attól semmivel sem jobb, ha neked rosszabb. 😀 Köszönöm mindenkinek a választ, 11-es hozzászólónak meg azt is, hogy helyreigazítóta a a 10-es hozzászólók. 👌
2019. júl. 27. 11:16
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Pont ez az, hogy még csak nem is kell gyakran idekattintani ahhoz, hogy valaki több mint 50%-os eséllyel fusson beléd, én mostanában konkrétan azért tettem, mert kíváncsi voltam, vajon tényleg ugyanazok a visszatérő arcok verik-e az itteni válaszokra. Nincs azzal bajom, ha valakit érdekel ez-az, inkább a megszállottságod a rohadt ijesztő, szopás, szopás, szopás minden mennyiségben, mintha az első gondolatod ez lenne, amint egy nőt meglátsz.
2019. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem ez az első gondolatom, de ha még magamnak se tudnám bevallani, hogy mi az, ami jól esne, akkor ott lennének gondok. Attól, hogy vágyók rá, attól nem leszek megszállott. Meg tudom, hogy a szex nem csak erről szól, hanem a kölcsönös örömszerzésről is. 😀
2019. júl. 27. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!