Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem készít ki ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem készít ki ha egy lánynak kint van a feneke vagy be vág a tevepatája vagy túl sokat mutat magából az utcán?

Figyelt kérdés
főleg ha ez a lány egy barátnő? (most vagy közeljövőben) ez most csak szerintem undorító vagy túl sok a nyomorult ember a világon?

2019. júl. 26. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
igy baráti körben egyetértenek velem... de sokan főleg az interneten -_-
2019. júl. 26. 23:38
 2/63 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán tartozik rád hogy mit tesz magával. Ha mutogatni akarja magát akkor fogja is, ha idegesíti az embereket ha nem! Vannak pasik akiknek kifejezetten izgató a látvány és megtobbet akarnak, és vannak nők akik nem tudják elfogadni az ilyet nincs mit tenni, nem vagyunk egyformák !!
2019. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak téged. Roppant közönséges az ilyen.
2019. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
76%
Lány vagyok, de nekem pl tetszik a tevepata
2019. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
60%
Én is lány vagyok, nekem a tevepata nem de amikor kint van egy kicsit a feneke az nem olyan hu de nagy szégyen főleg ha jól is néz ki a csaj, mert általában sajna nem az ilyenek hordják 😅
2019. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

na most keresgéltem párat találtam pár durvát :/

[link] valami kinai csaj talán ez a legdurvább...


[link]


[link]


nagyon sok ázsiait dob ki... a camel toe :S

2019. júl. 26. 23:46
 7/63 anonim ***** válasza:
31%
Mindig is voltak kozonseges emberek,es lesznek is. Szimplan regebben szigorubb szabalyok voltak. De szerintem jobb a mai lazabb erkolcs. 23/L
2019. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
62%

Mit takar nálas az, hogy sokat mutat?

Nőkènt èn sem tudom elfogadni hogy valakinek kint van a fenèk vágánya. Vagy a forró naciból kilógó farpofái. Meg a köldökik dekoltált felsőket, amiben szoptatni, vagy mammográfiára is lehetne menni. Hogy lehet ezekben úgy mozogni, mindent megcsinálni, hogy közben ne lehessen látni mindent??

Az ízlèses dekoltással semmi baj. A rövidnadrággal sem, amíg nincs ki a farpofa.


Mielőtt fèlre èrtenè valaki :

Hetero vagyok. Sok fèrfi szerint szexin öltözöm, párom szerint meg lehetne kihívóbb. Tehát nem vagyok apáca.

2019. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Nálad*
2019. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Amiket találtál kérdező szerintem egyáltalán nem gáz, főleg az utolsó!! Ennél sokkal rosszabbak is vannak, és vannak olyanok akiknek kifejezetten szexin néz ki ez!!
2019. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!