Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Mit szólnátok ha leszólítana egy lány? Vagy esetleg egy frissebb ismerős kezdeményezne? Hogyan utasítanátok vissza?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy ha voltatok ilyen helyzetben mit szóltatok hozzá és hogyan adtátok a másik tudtára, hogy nem érdekelnek a lányok. Esetleg hogy ő hogyan közeledett felétek?


(Akár buliban, akár munkahelyen vagy bárhol máshol ismertétek meg)



2019. júl. 27. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, de hetero vagyok a férfiak érdekelnek"
2019. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közölném vele az igazat, hogy van barátom
2019. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyen helyzetben. Először nagyon meglepődtem, h én pár csajnak is bejövök, de utána szépen, diszkréten elmondtam a csajnak h én csak heteró vagyok. De kedves volt, mert nem erőltette az ismerkedést tovább.Felfogta
2019. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, bocsi.
2019. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem szeretném megbántani vagy bunkó lenni vele. Kedvesen megmondanám hogy a férfiak érdekelnek.
2019. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, de engem nem érdekelnek a nők. Szia!" * elsétál*
2019. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!