Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek már 3 napja fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek már 3 napja fáj a méhszája, mert szerinte túl durva voltam, de nem szólt. Igaza van?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem el szüzességét, azóta 3x voltunk együtt, egyszer úgy hogy alig volt előjáték (ő is akarta!). És most én vagyok a hibás, mert hogy szte én tapasztaltabb vagyok és nekem kellett volna felismerni a problémát és nekem tudom kellett volna ezt. 1x szólt, hogy óvatosabban meg amikor szólt, ki is vettem, de mondta folytassuk. Most meg fáj neki és az én hibám szerinte...

2019. júl. 27. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami normális választ, ha lehet!
2019. júl. 27. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, neked kellett volna figyelned jobban.
2019. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szüzesség elvesztése után minden sokkal érzékenyebb.
2019. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Jobban oda kellett volna n3krd is figyelni rá, de nem egészen a te hibád, hiszen ő sem szólt h ez így már fájna neki stb..


L

2019. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt már olyan, h a szex hevében nem v nem annyira éreztem, de utána fájt. Légy vele megértő és kedves, törődő - ennyiről szól az egêsz, ne ugorjatok egymás torkának ilyen semmiség miatt. 🙂 Mi lesz akkor később, ha azon kaptok össze h hol hagyod a szennyes alsógatyád..? 😀
2019. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ebben mindketten sarasak vagytok.
2019. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek felnőttek, ha fáj valami, szólni kell. Viszont én pont valamelyik héten jártam úgy, hogy szex közben egyáltalán nem fájt, elég vad menet volt, aztán másnapra már éreztem, 1 hétig még érzékenyek voltak a dolgok. Ez ezzel jár, van olyan, hogy néha fájdogál utána, nyugodjon meg a barátnőd, el fog múlni. Nem kell hibáztatni senkit, mi lesz akkor később?
2019. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!