Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalok akik szülőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok akik szülőkkel laknak! Ha szexeltek a "csattogást" és egyéb hangokat hogy oldjátok meg hogy ne hallják?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat!
2019. júl. 27. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
zárt ajtókkal illetve akkor csináljuk amikor már a szülők alszanak
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Hallgassák csak!
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Csatt,csatt...csatt...csatt,csatt,csatt,csatt
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálom olyan erősen hogy csattogjon
2019. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halkan vagyunk akkor a barátommal.
2019. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A szüleim szobája a földszinten van, az enyém az emeleten. Mindketten orvosok, szóval sokat éjszakáznak, így akkor "tomboljuk ki" magunkat a pasimmal. Amikor otthon vannak, akkor vagy a pasimnál alszunk, vagy akkor csináljuk mikor már tuti alszanak.
2019. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudják mit csinálunk.

Mit kell rajta titkolni?

Ők is csinálták.

2019. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Tibit meg kérdezem várj! :-D mi mindig a földön csináltuk halkan ha nem voltak otthon akkor ment az igazi hancur B-)
2019. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Éppen kérdezni akartam, hogy mire jó ez a bújócska. Az én szüleim nem csak csinálták, de most is majd minden nap dugnak, és hangosabbak mint én! Meg is őrülnék ha ez mellett nekem itthon szégyellni kellene bármit is. Úgyhogy nem érdekel se a csattogás, se a sikítás, jönnek a hangok úgy ahogy kikívánkoznak...
2019. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mi sem bujkálunk, a szüleim is tudják hogy nem azért alszunk egymásnál a párommal hogy kártyázzunk. Viszont én nem szeretném éjfélkor/hajnali kettőkor "telesikongatni/telenyögni" a házat, mikor más már alszik, és szerintem a szüleim is így gondolják.

6-os voltam.

2019. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!