Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki várt a szexel az esküvőig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki várt a szexel az esküvőig annak most mi a véleménye? Megérte? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

mert a házasságban egymásnak ajándékoztuk magunkat, azt pedig nem lehet sokszor...

igen, így tartom helyesnek


42/F

2019. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Úgysem vallanák be, hogy szar döntés volt.
2019. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mivel nincs összehasonlitási alapjuk szerinted mennyire tudnak reális véleményt alkotni.
2019. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki a kettőt eleve valamilyen ok miatt "összekötötte", annak magyarázhatsz bármit, ismerek ilyen embert.
2019. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Az ötlet a nőkre nézve volt elvárás régen, de egész addig kivitelezhető is volt, míg a nők többsége 16-18 éves kora közt férjhez ment.

Most viszont betegessé vált a dolog, amikor egy 33 éves nő állt elő ezzel úgy, hogy én 37 éves voltam... Hát, gondoltam mással futtassa ezt a projektet.

Amúgy szép gondolat a nők számára, ha legkésőbb 20 évesen férjhez mennek.

Ami baj ezekkel a nőkkel, hogy a szüzességük őrizgetésére fókuszálnak a mielőbbi férjhezmenetel helyett.

42 F

2019. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszod.

2. Szerintem nincs igazad. Miért ne ismerné el valaki, hogy rossz döntést hozott?

3. Az se tudja, hogy milyen várni aki előtte szexelt és az se tudja, hogy milyen előtte szexelni aki várt.

2019. júl. 29. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem vallanák be, mert általában vallásosak -> Isten szerint ez így jó -> akkor szerinte is csak így jó.
2019. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nőként ha kifog egy szexuális analfabétát akkor csak hirből fogja ismerni az orgazmust. Olvastam olyen nőről aki 50 évesen a férje halála után jött rá, hogy a szex jó is lehet. Nem győzte behozni a lemaradást.

Férfiként meg csak sóvároghat hogy rendesen lecummantsák ha az esküvő után derül ki hogy az asszonyka ilyenre nem hajandó.

De mindenki maga dönti el.

2019. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

A szexszel várni olyan mint napokig nem enni azért hogy a vasárnapi ebéd jobban essen... Alapvetően ennek a sanyargatásnak nincs értelme mert nem biztos hogy attól jó lesz a szex. Odaadni magunkat a másiknak pedig nemcsak egyszer lehet. Ez marhaság. A második is ugyanolyan jó lehet vagy jobb is.

Ez a megtartóztatás a középkorból ered és azt szolgálja hogy az ember (főleg a nők) használatlanok maradjanak, de legalábbis ne legyen nekik jó hogy értékelni tudják azt amikor már jó lesz nekik. Bár ez sem teljesen igaz mert ez is vallási gyökerű és a vallás úgy tudja kordában tartani az embereket ha visszaél a lelkiismeretükkel és elhiteti velük hogy az élvezet bűnös dolog. Az ember szereti az élvezeteket így bűnössé válhat a lelkiismeret és a pokoltól való félelem pedig jó talaj arra hogy uralkodjanak az elméje felett.

2019. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!