Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Igaz, hogy Ti elítélet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igaz, hogy Ti elítéletek a lábfétises vágyakat?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam már, hogy a lányok ilyen pasival összese jönnének, mert beteg, aberrált. Ez igaz? Vagy Ők túl prűdek?



Még nem volt barátnőm, és félek, hogy emiatt dobni fog.



2019. júl. 29. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki elfogadja, van aki nem. Én például elfogadom.
2019. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem taszítanak az ilyen fétissel rendelkező személyek.
2019. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Én se bírom a fétiseket. És ez nem prűdség kérdése.

Néhány olyan betegesen ragaszkodnak ezekhez a dolgokhoz (máshogy nem tudnak felizgulni/elélvezni), hogy az már mentális problémának tekinthető.

2019. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%

#2 49% szerintem Őt minden taszítja.


#3 Mindenkinek van fétise, ne tagadjuk. Egy idő után mindenki megunja a hagyományos szexet.

2019. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, te milyen vagy, de nem,nem igaz. Illetve igen, itt, virtuálisan a gyk-s rovatban igen, de én azt tapasztaltam, hogy amit itt vérkomolyan magyaráznak mint örök igazságokat, annak a fele sem igaz. Egy része kamu, másik fele össze-vissza ír, harmadik része meg csak követi azt amit olvas másik és leírja hogy mennyire az a véleménye.

Ha van barátnőd, és szereted a lábát, akkor egy nagy debil, ha emiatt taszítani fogod őt. Ha egyéjszakásra keresel arra lányt, hogy rárecskázz a talpára az persze más, mondjuk ott szerintem nem konkrétan a láb fétis miatt vannak bajok.

2019. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Attol függ miben nyilvánul meg.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsolatban elfogadnám, de az nagyon zavar amikor itt az oldalon kéretlenül tolakodnak a lábfétisesek.
2019. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a lábfétissel míg a pasi nem viszi túlzásba
2019. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En elfogadom.
2019. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha kényeztetik a lábam.
2019. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!