Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk azt is élveznék, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk azt is élveznék, ha mondjuk csak beletehetnék egy punciba de nem mozgathatnák, vagy muszáj hozzá mozgatniuk, hogy élvezzék?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 02:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha mondjuk több percen át csak állna benne a farkatok, azt is élveznétek? Ezt csak úgy kíváncsiságból kérdezem. L
2019. júl. 30. 02:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kellemes érzés, ahogy egy meleg, nedves punci körülöleli. Volt olyan párom, hogy csak az izmait használva, mozgás nélkül el tudott élveztetni :D
2019. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban nem tudom le írni, szintén mint az 1#-nek.
2019. júl. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. júl. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megállni hogy legalább egy picit mozogjon a farkam...
2019. júl. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy ha a férfi mozgatja a nemiszervét a nőben akkor a hüvelyfal dörszölő hatására gyorsabban a csúcsra jut.

De igaz az is hogy úgy is elmegy a férfi ha csak berakja a péniszét a nőbe és nem mozgat rajta egy milimétert se

2019. júl. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már úgy is nem mozgatom, kellemes érzés de élvezni nem tudok úgy. Ha mozgatom akkor is kell fél óra. De ezt kipróbálom a napokban, mert 3 napja nem volt semmi és hamarabb élvezek ilyen esetben. Írok milyen volt az eredmény mozgás nélkül 😃.
2019. júl. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés mindig ha benne vagyok, de elélvezni nem tudnák így.
2019. júl. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy szerencsétlen szűz pasi elélvezne ettől rögtön (:

ezeknek már akkor is áll a farkuk amikor egy nő hozzájuk ér, nem tudnának eljuttatni a csúcsra egy nőt

2019. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
42 vagyok: nekem csak az hogy áll benne és meleg ... az kevés. Ezzel az erővel a termálmedencében is annyi lenne nekem. Nekem mozgatni kell hozzá, s ráadásul akkor a csaj is egyre jobban mozog és gyorsabban veszi a levegőt.
2019. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!