Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a pasi akivel voltam szűz - e még?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés. 2 hete jöttem össze a barátommal. Ma délután sor került az első szexre, de nem nagyon vagyunk egymásra hangolva. Bár mindketten 20 évesek vagyunk arra is gondoltam, hogy esetleg még szűz volt. Honnan tudom ezt megállapítani, vagy milyen jelekből szűrhetem le? (megkérdezni nem fogom, az kizárt.)

2019. júl. 30. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sehonnét
2019. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb 2 perc alatt lesz orgazmusa
2019. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Megkérdezed
2019. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít az?
2019. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a 2 perc, nem jelent semmit

Én pl exemmel volt hogy fél óráig bírtam

Ha meg úgy volt, akár fél perc alatt is durantam

Szal... ez nem mérvadó

2019. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
92%

"megkérdezni nem fogom, az kizárt"


Nagyon hosszú kapcsolatra ne rendezkedj be, ha ilyen egészséges és őszinte nálatok a kommunikáció :D

2019. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha már tudta, hova kell dugni, meg ne parázott, akkor tutira nem volt szűz.
2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit számít ?


Nagyon esetlen - béna volt? Akkor tuti tapasztalatlan szűzike. De vannak trükkös egyedek is akik annyira magabiztosak elsőre hogy nem lehet észrevenni hogy az nekik az első.

2019. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet megállapítani én 24 évesen vesztettem el 3 órán át tartott az aktus alig tudtam elmenni. A lány kivolt tőlem készülve olyan voltam, mint egy félisten. Bizonyára mégcsak nem is sejtette, hogy szűz vagyok. Azóta már párszor megismételtük.
2019. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyából sehonnan. Lehet volt már más partnere is Ön előtt a párjának, de ettől még nem lesz meg a tapasztalata hogyan és miként legyen Önnel, hogy Önnek is a legjobb legyen.

Egyébként mit számít, hogy szűz volt-e? Az fontos, hogy mennyire tudnak egymásra hangolódni. Ne törje le ha az első alkalom még nem volt tökéletes, adjon lehetőséget a partnerének a javításra, ha kell akkor irányítsa jelezze hogy Önnek hogyan jó.

2019. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!