Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a barátotok megkérn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok megkérne, hogy ne borotváljátok (fazonra se), benne lennétek vagy elleneznétek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 23:42
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
12%

"Barátok, ha felfognátok, hogy a legtöbb nő nem feltétlen a pasi miatt hanem a higiénia és a kényelem érzet miatt borotválja magát, elhinnétek?"

komolyan nem érem fel ésszel az olyan embereket akik bele akarnak ugatni abba hogy egy általuk kívülálló személy hogy érezze jól magát...


Persze ha van olyan lány akit így lehet irányítani ilyen szinten az meg is érdemli az ilyen alfahímeket...

2019. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én igen, most is naturban vagyok. A szeretőm így szereti. 😋
2019. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vörös hajú vagyok, szóval a puncimon is a szőr is vörös. Én nagyon nem szeretem a színét, viszont az expasimnak bejött. Volt egy idő, mikor meghagytam neki, de ekég hamar visszatértem a gyantára.
2019. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
25%

ma 23:58

Sosem láttam még vörös fanszőrt :D

A vörös nők viszont eszeveszett vadítók csak nálunk mindenki "csak" festi így meg nem az igazi :/

Fene azt a mázlista exedet :/

2019. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Steven

Találtam képet és ez tényleg nagyon vadító!

[link]

2019. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 StevenUp ***** válasza:
De ugye..? Ilyenre ritkán mond nemet ember
2019. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Benne lennék. Egy macerával kevesebb.
2019. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha téged zavar mégis miért hagynád meg?..neked kell elviselni nem neki,az a lényeg,hogy te érezd kényelmesen magad..az senkinek nem fog jót tenni ha nem érzed magad komfortosan
2019. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az 1. biztos lezbikus
2019. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én bele mentem.
2019. júl. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!