Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak ti mennyire szeretitek hogy a barátnőtök/partneretek aktív legyen az ágyban? Nők, ti mennyire vagytok aktívak az ágyban?

Figyelt kérdés

Na a kérdést nem biztos hogy jól tettem fel :D szóval itt az érdekelne, hogy szeretitek ha a lány sokat mozog/sok mindent csinál magától az ágyban, vagy azt szeretitek ha ti irányíthattok és inkább ti végzitek a munka nagy részét?


Nálunk pl én ritkán szoktam “felül lenni”, párom inkább azt preferálja ha akár lefog vagy volt rám példa hogy megkötözött :D nem azt mondom hogy azt szereti ha fadarab vagyok mert lehet úgy is azért mozogni közben, de inkább azt szereti ha nála van a kontroll. Továbbá ha én vagyok felül tegyük fel, és én mozgok, én pl nem tudom annyira gyorsan csinálni, mi pedig azt szeretjük. Gyorsan vagy durván :D


Mik a tapasztalatok, ti mit preferáltok?

Nők, ti hogyan vélekedtek erről, ti mennyire szerettek aktívak lenni?



2019. aug. 1. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk hétköznap ez eléggé munkafüggő, aki éppen pihentebbnek érzi magát az dominálja a szexet

általában fele-fele arányban oszlik meg ez nálunk

míg hétvégén egyértelműen a párom dominál, lekötözti vagy megköti a kezeimet és teljesen az "uralma" alá hajt

2019. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ffi 28.

Én irányítok, de meghagyom neki a szabadságot, ha pózt szeretne váltani, vagy ilyesmi akkor nyilván partner vagyok. Ugye azért nem erőszak a szex, a lényeg, hogy mindkettőnknek klafa legyen.

Az a minimum, hogy bizonyos pózokban ő is dolgozik, de pl legyen annyira aktív, hogy miközben dugom simogasson, vagy izgasson máshogy, nyögés, sóhajok, kérjen csókot, húzzon magához, picit lökjön el.. szóval legyen élet a szexben, ne csak gépiesen mozogjunk.

Harapjon az ajkába.. utána az enyémbe, sikoltson fel picit amikor berakom :D

Legyen felszabadult.. merjen megtenni mindent ami izgatja, ne legyenek tabuk és félelmek benne, tárulkozzon ki előttem amennyire csak lehet. Érezzem a bizalmat, kérje, hogy keményebben csináljam, ne legyen megilletődve ha keményebben elkapom és megadom neki ami jár.

Legyen kreatív, tudja használni a farkamat, bizonyos pózokban mozgassa jól a csípőjét.. :D

Legyen vevő az új dolgokra, ne vágjon savanyú képet ha ki akarok próbálni valami új pózt vagy pl segédeszközt, ilyesmik..

Szerintem ez társasjáték és szerepjáték, szóval vevőnek kell lenni egymásra.

Néha azért ő is dobjon be új dolgokat, ne csak én.. szóval ne azt érezzem, hogy állandóan csak sodródik az árral. Ha úgy van, akkor kössön nyakkendőt a farkamra és hívja el randizni farok urat :D


Legyen sokrétű, szeresse a szenvedélyes szexet, a vadulást, de néha igényelje a romantikát is.


Nagyjából ennyi.

2019. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretek aktív lenni szex közben,a lovagló póz amit nekünk lányoknak kitaláltak,én élek is vele.Szoktam mondani a barátomnak,hogy paci és már érti ,hogy mit szeretnék.
2019. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp legyen aktív, kezdeményezzen, legyenek ötletei, mondja el a vágyait, meg hogy mit, hogy szeretne és akkor se legyen fadarab, ha a pasi van felül. Szóval látszódjon rajta a vágy, legyen jó csípőmozgása, simogatás, ölelés, csók, kulcsoljon át a lábával, essen neki a fülemnek vagy a nyakamnak meg hasonlók.:D
2019. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fele fele kb. Nagy kedvenc(- ünk) a lovaglo , de abba is tud a pasi besegíteni, nem teljesen csak a nő dóga’.( nagyon gáz, mikor ráülsz egy pasi f@rkára, aztán szolgáld ki magad.... nem mondom, néha igen, de kisebb ingerlések, simogatások , gyorsabb orgazmust hozhatnak )
2019. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek aktív lenni az ágyban, viszont kicsit unom hogy mindig nekem kell mondani mit csináljon stb. Jobban elveznem ha végre egy lány is aktívabb lenne az ágyban és magatol csinalna dolgokat. 20/F
2019. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!