Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes profi dominaként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes profi dominaként elmenni fizetős hölgynek? 28/N

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit is szeretnél?
2019. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tőled függ. Szeretnéd ezt csinálni idegen pasikkal?

Vagy csak ennyire kell a pénz? Ha igen akkor hajrá, kereslet van rá.

Abba gondolj bele, hogy azért itt akármilyen pasival összefuthatsz, tehát nem csak az ideáljaid fognak betoppanni.

2019. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mit értesz "érdemes" alatt. A dominák magasabb áron dolgoznak, de jobban kell figyelni a vendégre. Fokozatosság, higénia, s nem árt némi ismeret egyes technikák alkalmazásához.
2019. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

"Profi",amit a magyar nők "domináskodás" címe alatt csinálnak a kész röhej szintje!

Persze a nem túl nívós felvevőpiac igényeihez tökéletesen passzol,de ne sértsük meg már az igazi tudással rendelkező dominákat.

2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem célszerűbb megházasodni, és ott játszani a dominát, mert az esetek nagytöbbségében házasság után a nők alávetik magukat a férfi-család akaratának (főzés, mosás, takarítás, férj ellátása, stb.). Szóval inkább oda kell a domina szerep, hogy megmaradjon az egyensúly...
2019. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Persze simán...


És még szexelned se kell.


Pont most olvastam véletlenül egy prosti árlistaját.

Nem extra külsejű de lehet extra tudású,

Fél óra 13 egy óra 18 ezer egy cumi 10 ezer...

Egy melós férfi 12 óra kemény munkaval keres ennyit j9 esetbe fizikai munkával, vagy 8 óra szellemi munka mondjuk IT vagy hasonló. Egy tucat legalja embernek pl eladó, takaritó, hasonló ez két napi bére...( a 18.000/óra )

2019. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Igen, jól tudsz vele keresni.
2019. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Attól hogy láttad a szürke 50et és kezedbe fogtál egy korbácsot és max 3-5 éve csapkodsz vele nem vagy profi domina életem .

Mennyi év elméleti tapasztalatod tudásod van.

Hány Éve van gyakorlati tapasztalatod?


Enge. 10 Éve foglalkoztat a téma

És kb 8 éve van gyakorlati tapasztalatom

Mégse mondanám azt hogy Profi Domina vagyok .

Ezt merész kijelenteni .


Még vannak az Anatomiai, Biológiai, Fizikai és Kémiai ismereteid hozzá?

Tudod hogy adott szituációban mi zajlik le a testben?

Pl tudod hogy meddig lehet elszorítani egy péniszt? Tudod milyen erősen lehet meghúzni a kötelet a csomót egy péniszen vagy bármelyik testrészen?

Tisztában vagy vele hogy egy veszélyhezetben azonnal cselekedned kell mert ember életek múlhatnak rajta !?

A BDSM intelligens Felnőttek Játéka ,nem pedig önbizalom hiányos egót növelő fruskák és ficsurok játéka ez.


Persze még lehet vele szedni magad. Hisz annyi fétis van meg annyi önmagát ostorozó lekicsinylő pasas, hogy Ha jól csinálod többet keresel mint egy fullos lakásos prostituált úgy hogy nem kel szexelned se.

De ahhoz tényleg Full Profin kell nyomnod az ipart.


26N

2019. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Barnabas333 ***** válasza:
29%
Szerintem sok a konkurencia, de én csak titkos bdsm rajongó férfi vagy, sosem fizetnék nőnek, maximum ha nyerek sok milliót a lottón.
2019. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Vigyázzatok, mert a kérdező egy kamus
2019. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!