Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk orális szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk orális szex közben igénylitek, hogy a partneretek a zacsik alatt a gátat is megnyalja? Esetleg fenék felé is, vagy azt már nem?

Figyelt kérdés

Zacsik alatt a gátat, vagy esetleg majdnem a lyukat, vagy akár a lyukat is.

Aki kapja ki hogy szereti?

Illetve milyen pózben, valamint hagytik ott szőrt?


2019. aug. 2. 00:16
 1/9 StevenUp ***** válasza:
81%

Nem szeretem... Orál közben csak a fegyvercsővel foglalkozzon a többit hagyja szépen békén alatta

Én sem turkàlok egy nő fenekében se...

2019. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Lehet èlvezni ha jól csinálják nem össze vissza :)

Hát nem árt előtte leborotválni hamár ilyesbe fog az ember :)

2019. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jáááj csak azt neeee, az olyan mintha makkon harapna egy mókuszka! Jobb a békesség édeském!
2019. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Csak az nem szereti aki nem próbálta .

Nyilván teljesen más mint az orál de nagyon jó.

2019. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, ha a párom a zacsikkal foglalkozik, néha alatta is kicsit. 😀
2019. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha cumi közben rámarkolnak a heréimre és ritmikusan maszírozzák.És időnként visszaszivják a golyóim akár erősebben is.Sajnos kevés lány van aki rendesen csinálja.
2019. aug. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
nagyon jo,mert tele van idegvégzödéssel és nagyot lehet élvezni,,szo-pas közben lekalandozik a nyelv,gát,majd poponyilas és közben ritmikusan verik..ahh..esetleg meg ujjazva..prosztatat ingerelve..oriasit lehet élvezni.jobb ,mint sima dugas vagy maszti
2019. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen izgat. Természetesen csupasz :)
2019. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leborotválom teljesen.Azt szeretem ha masszírozza a skulóimat a párom közbe.De szokta nyalogatja is.De szeretünk közösen játszani a farkammal is!😃
2019. aug. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!