Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiatlan lenne az a hozzááll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lenne az a hozzáállás hogy inkább csinálom magamnak minthogy olyan nővel legyek aki nem jön be 100 százalékosan?

Figyelt kérdés

5 éve nem voltam nővel, lehetne nem is eggyel szexuális kapcsolat de nekem nagyon kevés nő jön be és azok meg engem nem akarnak sajnos így inkább vagyok szex nélkül és magamnak csinálom.

Haverok mond azt mondják ez nagyon csajos és gáz, meg hogy jó f## nem válogat


2019. aug. 2. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem férfiatlan, hanem kimondottan gyermeteg. Azt kellene tudatosítamod, hogy nincs olyan, hogy 100%-os másik ember. Ha nem ugrasz rá a 99%-osra vagy éppen a 80%-osra, akkor polírozhatod a bohócot életed végéig. (Mellesleg, aki neked 100%, annak te mennyi vagy?)
2019. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát, sokkal kevesebb nővel lettem volna, ha csak azokkal megyek el, akik 100-ra bejönnek. Igazuk van a haveroknak, szexelj többet.
2019. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs olyan hogy valaki 100%-osan bejön... Azok általában az elérhetetlen emberek. Ha olyan barátnőt szeretnél, ahhoz neked is elérhetetlennek kellene lenned.

De ha ez így lenne, akkor nem lennél itt.


Egy átlagos lány elérhető, de lehet nem fog mindenben tetszeni neked. De hát ez a párkapcsolat lényege! Hogy elfogadd a párod a hibáival együtt. Ha még esélyt se adsz ezeknek a lányoknak, akkor az a te hibád és nem valószínű hogy lesz mostanában valakid...

2019. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Nyilván átvitt értelmében mondtam a százalékot, lényeg hogy nagyon bejöjjön, általában olyan nők jönnek be akik után a férfiak utána néznek az utcán. Kis hiba lehet benne persze, de a nagyon csinosnak mondott nők jönnek be. Gondolom tudod kiről beszélek ha elmész Pestre akkor sok ilyen csinos nőt látsz
2019. aug. 2. 09:06
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs igazuk a haveroknak. Én mindig válogatok és csak minőségi nőkkel szexelek.
2019. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed. Ha neked így jó akkor élj e szerint. Ebben a témában nem a konvencióknak kell megfelelni, hanem magadnak.
2019. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

A hármas válaszoló vagyok.


Miért kell egyből lehülyézni? Én se mondtam rád, hogy milyen hülye vagy, hogy neked csak a fullos nők kellenek, a normális lányok meg nem is érdekelnek?!


Nem baj, én már ennyiből is leszűrtem, hogy miért nincs neked senkid!


És egyébként is... LÁNY VAGYOK!

2019. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te is tudod, hogy az a kategória, ami bejön neked, az szóba sem állna veled. Nyilván így van, ellenkező esetben fel sem merülne ez a kérdés. Abban nincs igaza a haveroknak, hogy jó f....sz nem válogat, hiszen akkor ők ezek szerint megdugják az útszéli csöveseket is? Meg kell válogatni a partnereket, de te számodra elérhetetlen nőket akarsz. Tudom milyen ez, van egy ismerősöm, amolyan tipikus nyomi fajta (nem azt mondom, hogy te is az vagy), ránézni sem mer a nőkre, de persze neki csak a milliomos, gucci ruhás, szilikoncicis csajok jönnek be. Ismétlem, nem baj, ha valakinek vannak igényei és válogat, de mindenki a saját szintjén keresgéljen, hogyha találni akar valakit, különben egyedül fog megöregedni. Lehet címlaplány barátnőd, de akkor neked is úgy kell kinézned, olyan személyiségednek kell, hogy legyen.
2019. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Inkább szánalmas. :)
2019. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én is örülnék, ha tizenvalahány milliós autóba üldögélhetnék, jó pár jelölt lenne... De be kell érnem a 3 5 milliós kategóriával. De amúgy a te döntésed, hogy mibe mész bele, szerintem kicsit naiv és infantilis vagy.
2019. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!