Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmuskontroll játéknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmuskontroll játéknál, hogy kell úgy elelvezni, hogy csak pár csepp sperma jöjjön ki? Illetve h lehet úgy elelvezni, hogy a sperma kifolyjon, de ne legyen orgazmus?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha elszorítod a farkad orgazmuskor, akkor max pár csepp jön ki, de eléggé fog fájni. Van egy pont még a herék mögött, amit ha megnyomsz akkor is alig jön ki sperma viszont rendes orgazmusod lesz.


Ha pedig pont azelőtt egy-két húzással hagyod abba a farkad verését, hogy elélveznél de már nem tudod visszatartani, akkor kicsorog a sperma de nem igazán lesz orgazmus érzés.

2019. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ezt tanulni, egyszerűen csak mikor már eléred azt a pontot, hogy elélvezel, és már nincs visszaút, akkor elengeded a farkad, nem nyúlsz hozzá. Így elrontod az orgazmust, mert félbemarad az inger, innen jön a ruined orgasm elnevezés. Pár csepp sperma kicsöpög, de a többi bent marad. Igazbából baromi rossz érzés, én nem értem sok férfi miért szereti.
2019. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Pc izmot kell edzeni, azzal vissza lehet tartani anelkül, hogy pontokat nyomogat ál...

Amugy igen van egy pont a herék mögött, amit ha megnyomsz, besegít a visszatartásban, de az, hogy közben orgazmusod lenne, az egy nagy kamu... A visszatartás mindig egy kellemetlen fájdalmas dolog, leginkább egy görcsre hasonlít az érzés... Hát ha valakinek ez az orgazmus...

Én jobban szeretem ezt fejben lejátszani, ha már erzem, hogy el fogok menni, de meg nem akarok, akkor egy bizonyos személyre szoltam gondolni, attól egyből elmúlik az inger, es újabb 5 perc mire eljutok a csúcsra...

De amúgy nagy hülyeség az egesz, minek kínozzam magam. A csucsra nyalom 2-3*… utána meg mar teljesen mindegy neki, hogy 5 percig dugom, vagy 50et...

2019. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Itt nem idő elhuzasrol van szó. Semmi köze hozza
2019. aug. 2. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A legegyszerűbb a pénisz tövénél a húgycső erőteljes elszorítása (lehet a here után is, de nehezebben megtalálható a pont). A pc izmokkal történő elszorításhoz (ejakuláció mentes orgazmus) nagyon sok gyakorlás kell, de fizikailag ugyanaz csak az ujj helyett a pc izmok szorítják össze.

A második kérdés összetett, nehezebben megoldható (prosztatamasszázzsal) s ahogy írták is a többiek - részleges orgazmus "érzés" akkor is bekövetkezik csak megfosztja saját magát a teljes érzéstől.

2019. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, meg járjál el intim tornára.
2019. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!