Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinek sokáig volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek sokáig volt egy nagymellő barátnője, attól kis mellek is izgathatják, vagy nem? Kis mellű nőt is találhat legalább annyira szexinek ha jó alakja van?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:
nagy mellű* 😅
2019. aug. 2. 22:59
 2/8 A kérdező kommentje:
Kis mell alatt A kosarat értek :)
2019. aug. 2. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizàrt.
2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem találhat. Lehet azt gondolja h "nah végre egy kis változatosság"

Ne aggódj ezen.


L

2019. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Nekem volt kifejezetten nagy mellű barátnőm, meg átlagos méretű és kis mellű is. Nagyon kicsi is. Soha nem gondoltam arra, hogy jobb volt a nagyobb.
2019. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy kezdődik a történet, hogy engem nem hoznak különösebben lázba a mellek, így ez eleve nem szempont.
2019. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mellméret önmagában semmit sem jelent, mindig az összkép a fontos :) Tehát a válasz egyértelműen igen.

Ne parázz ezen, dobd be magad ;)

2019. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél.
2019. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!