Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek segített már szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek segített már szexuális téren a "gyakori"?

Figyelt kérdés

Volt olyan amiben tanácsot kértetek és hasznosnak bizonyult?


N


2019. aug. 3. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van amiben igen, de sokszor elég sok nem reális választ olvastam.
2019. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen..Van aki szeret nagyot mondani.
2019. aug. 3. 07:53
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Soha, de meglepően ritkàn kérdezek.
2019. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

igen

sőt, szexpartnert is találtam itt


42/F

2019. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem, én csak trollkodni járok ide. De meglepően tapasztalom, h azert van jó pár alapból akkora gyökér és/vagy pszichopata,h nem lehet überelni.


Egyébként volt olyan, h párszor próbáltam segíteni és sikerül(hetet)t, mert priviben megköszönték.

2019. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Tudod kedves kérdező, az a baj, hogy ide olyan emberek járnak fel többnyire (konkrétan csak a szexuális kategóriára célzok), akik megkeseredettek, csalódottak, szégyellősek, önbizalom hiányosak, aggszüzek, és még sorolhatnánk...Aki kicsit is toppon van, csak itt-ott kéne neki segítség az élethez, azt meg megszimatolják, és lehúzzák még jobban. Másrészt meg ugyanarra van használva ez a platform is, mint a közösségi oldalak. Aki kicsit is jobb státuszban van az átlag lúzerhez képest, pl. szexhez hozzá tud jutni, vagy neaggyisten még párkapcsolatban is él, akkor a sok kis élettelen gyökér osztja az eszet, mert irigykedni kezd és még jobban elszontyolodik, hogy neki ez nincs meg az életben. Pl. olyasmi, ha valami nem jó, akkor miért nem hagyja ott a fenébe (de miért is mondd ilyet valaki, tán abban reménykedik hogy vele fog dugni?). Meg sajnos a legtöbb kérdés pont arról szól, amit az ember csak maga tud megoldani. Pl. ezek a kérdések, hogy "Hogyan mondjam el a páromnak?", "Honnan tudhatom, hogy...?", "Miért csinálja ezt velem?" és ezek szinonimái valóban kiábrándítóak, mert sokan olyan olcsó megoldást várnak a problémára, ami nem is létezik. Szóval szórakozásra jó ez a szexuális kategória, semmi másra.

Érdekes, hogy én pasiként a lány barátaimmal eddig mindent meg tudtam beszélni (de tényleg mindent), és ők soha nem neveztek aberráltnak vagy betegnek, akármilyen vágyamat fejtettem ki, vagy fétisem, mindenben olyan együttérzőek voltak. Ez a közösség meg csapni való (tisztelet a kivételnek, akár neked is, mert ennyiből nem tűnsz még bunkónak).

2019. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy fiubaratom...és tényleg vele aztán mindenről lehet. Még sosem nézett vagy szolt le bármivel kapcsolatban. Sokan azért úgy valaszolnak a kérdezőnek mert sugárzik róla hogy bármit javasolsz úgysem fogadja meg..Vagy téged hoz ki sz#r embernek. Mert nem egyezik a véleményed az övével. Nem azt varja amit kap akkor meg te vagy a sz#r. Volt már reszem ilyenben is. Lepontoz. És szid. Az ilyen segítséget sem érdemel.
2019. aug. 3. 10:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy egy konkrét példával éljek. Sok éve bátorkodtam itt felhozni a lábfétises témát, mert ugye nekem az van. Jó rég volt, de oda kommentelt egy hölgyemény valami olyasmit, hogy úgy nyomná le a lábát a torkomon, hogy fulladnék meg egyből. Az volt a meglepő, hogy akkor a közösség még mellettem állt ki, és számon kérték a nőtől, hogy mire fő ez a hozzáállás? Erre annyi volt a válasz, hogy csupán azért, mert ő normális, és nincs semmilyen beteg, aberrált hajlama, az ilyenek mint én is, ki kéne haljanak, stb.
2019. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jujujj ez ismerős. Csak nekem más fétissel kapcsolatban. Amúgy talán ennyit tanultam itt higy ne ítéljünk el másokat. Legyünk elfogadóbbak. Van ami nekem nem jön be de eszembe se jutna leszólni. Egyszerűen nem jön be és kész.
2019. aug. 3. 10:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan így vagyok az anális dolgokkal. Számomra undorító, de csak emiatt nem ítélek el vagy nem hordok le egy embert egészében, aki szereti. Annyi hogy ne akarja rám erőltetni, és akkor minden rendben van részemről.
2019. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!